Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Manikűrös/Műkörmös/Pedikűrös-Ausztria

PBS International Kft.
Régió: Külföld

Hozzáadva: 2019.11.21.
Jelentkezési határidő: 2019.12.16.

professional business solutions

Ország:

Ausztria (+43)

A pozíció leírása:

Professzionális szalonokat üzemeltető osztrák megbízónk részére keresünk manikűr-műkörmösöket és pedikűrösöket ausztriai munkavégzésre!

Feladatkör, felelősségek:

Ausztriában, Salzburg és Innsbruck belvárosában található teljesen felszerelt szalonokba keresünk manikűr-műkörmöst és pedikűröst.

Feladatok:

• A szalon vendégeinek kiszolgálása a lehető legmagasabb színvonalon (manikűr, műköröm, pedikűr)

• A szalon ,illetve a munkaterület tisztán tartása

• A szalon zavartalan működésének biztosítása

A munkakör betöltéséhez
szükséges tapasztalat,
végzettség:

Elvárások:

• Manikűr-műkörmös illetve pedikűrös végzettséget igazoló bizonyítvány

• Minimum 1 éves munkatapasztalat

• Precíz, igényes munkavégzés

• Kedves, vendégcentrikus személyiség

• Nagy fokú munkabírás

• Megbízhatóság

Nyelvtudás:

német vagy angol alapszintű

A megbízó cég profilja:

Osztrák megbízónk professzionális manikűr-műköröm illetve pedikűrös szalonokat üzemeltet Ausztriában és Német országban. Jelenleg az ausztriai Salzburg és Innsbruck városokban található szalonokba keressük a munkatársakat! A szalonok teljesen felszereltek, világosak, kényelmesek és modernek. Megbízónk minden eszközt biztosít a munkavégzéshez.

Egyéb:

Jelentkezésével Ön hozzájárul az önéletrajzában szereplő adatok kezeléséhez, adatbázisba történő felvételéhez, ill. megfelelő állásajánlat esetén • előzetes egyeztetés alapján • megbízónknak való továbbításához. Amennyiben még nem tekintette meg, kérjük, olvassa el részletesen adatvédelmi tájékoztatónkat az alábbi linken: Link megjelenítése Jelentkezésével Ön tudomásul veszi az adatvédelemre vonatkozó tájékoztatást.

Helyek Külföld
Kategória Külföldi munka
Aktiválás időpontja 2019.11.21.
Iratkozzon fel állásértesítőre