Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

ÉPÜLETGÉPÉSZ MÉRNÖK

BECK AND PARTNERS Kft.
Régió: Budapest

Hozzáadva: 2019.12.23.
Jelentkezési határidő: 2019.11.12.
Ügyfelünk egy francia gyártócég magyarországi leányvállalata, akik az ipari és a szolgáltató ágazat részére gyártja, és forgalmazza a fűtő-, illetve a hűtőkészülékek széles választékát.

Főbb termékkörök: infravörös sugárzók, hőlégfúvók, légrétegződést gátló ventilátorok, ipari fűtő-hűtő berendezések.

Teljes körű energetikai megoldásokat kínálnak az épületek fűtésére és hűtésére.

Családias hangulatú, budapesti csapatukba keresünk most új munkatársat az alábbi pozícióba:

MŰSZAKI SZAKÉRTŐ

Feladatok:

  • Meglévő partnerekkel (tervező-és kivitelező cégek) történő egyeztetés a megrendelések műszaki tartalmára vonatkozóan,
  • Új megrendelés esetén épületgépészeti tervezői feladatok ellátása,
  • Műszaki szaktanácsadás biztosítása a tervezőcégek és a kivitelező cégek számára a projektek időtartama alatt,
  • Folyamatos egyeztetés a francia gyárral az új termékekre vonatkozóan, angol nyelvről történő műszaki fordítások elkészítése az értékesítők támogatása céljából,
  • Új termékkatalógusok elkészítése, korábbi katalógusok folyamatos karbantartása.

Elvárások:

  • Épületgépész mérnök végzettség,
  • Legalább 3 éves tapasztalat épületgépészeti szakterületen (például műszaki előkészítés, ajánlatkészítés, műszaki támogatás, tanácsadás, tervezés),
  • Társalgási szintű angol VAGY francia nyelvtudás (a francia anyavállalat miatt, leginkább írásbeli kommunikációra kell használni valamelyik nyelvet),
  • "B" kategóriás jogosítvány.

Előnyök:

  • AutoCAD ismerete.

Juttatások, ajánlat:

  • Céges autó magánhasználatra is,
  • Rugalmas munkaidő,
  • Változatos feladatkör, aminek köszönhetően nem folyamatosan az irodából kell dolgozni.

Munkavégzés helye:

  • Budapest

Pozíció területei:

  • ÉPÍTŐIPAR / INGATLAN: Épületgépész
  • ÉPÍTŐIPAR / INGATLAN: Tervezés
  • MÉRNÖKI / MŰSZAKI TERÜLETEK: Gépészmérnök
  • MÉRNÖKI / MŰSZAKI TERÜLETEK: Tervezés/CAD-CAM/Pro-E/Catia
  • MÉRNÖKI / MŰSZAKI TERÜLETEK: Műszaki támogatás

Egyéb információk:

  • Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, úgy várjuk friss nyelvű önéletrajzát!

Nyelvtudás:

  • vagy
  • Angol Kommunikációs/Társalgási szint
  • vagy
  • Francia Kommunikációs/Társalgási szint

Munkatapasztalat:

  • 3-5 év

Elvárt végzettség:

  • Főiskola
  • Egyetem
Helyek Budapest
Kategória Építés / Ingatlan
Mérnök / Műszaki
Aktiválás időpontja 2019.10.22.
Iratkozzon fel állásértesítőre