Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Raktáros-targoncás

Starjobs Magyarország
Régió: Budapest

Hozzáadva: 2019.12.24.
Jelentkezési határidő: 2019.12.17.

Szállítmányozással foglalkozó partnercégünk részére keresünk raktáros-targoncás pozícióba munkatársat.

Feladatok:

  • Autók fel-és lerakodása

  • Áruátvétel mennyiségi és minőségi ellenőrzéssel

  • Raktári dokumentációk töltése

  • Előfordulhat kézi anyagmozgatás, fóliázás

Elvárások:

  • Vezetőüléses és vezetőállásos targoncás jogosítvány megléte

  • Önálló, pontos, precíz és gyors munkavégzés

Munkaidő (választható):

  • Hétfőtől péntekig 15:30 - 24:00 között állandó délutános műszak

  • Hétfőtől péntekig 18:00 - 22:00 között állandó délutános műszak

  • Hétfőtől péntekig   7:00 - 15:30 között egy műszak

  • Hétfőtől péntekig   8:00 - 16:30 között egy műszak

  • 2 műszak 6:00 – 24:00 között, hetente műszakváltás

Munkavégzési hely:

  • Budapest XXI. kerület (Csepel)

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát fizetési igénye megjelölésével a E-mail cím megjelenítése e-mail címre.

Adatkezelési szám: NAIH-106075/2016

Helyek Budapest
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Szükséges iskolai végzettség -
Aktiválás időpontja 2019.11.17.
Iratkozzon fel állásértesítőre