Gyártómérnök (Veszprém megye)
21.10.2026,
Hire-One Kft.
Mezőlak, 8514 Magyarország
Gyártás / Termelés | Mérnök | Mérnök / Műszaki
ma
ma
ma
ma
ma
IT vezető
21.10.2026,
Hire-One Kft.
Oroszlány, 2840 Magyarország
IT / Informatika | Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
ma
Könyvelő
21.10.2026,
Hire-One Kft.
Oroszlány, 2840 Magyarország
Gyártás / Termelés | Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
ma
Vezető gépbeállító
21.10.2026,
Hire-One Kft.
Esztergom
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés | Szakmunka / fizikai munka | Gyártás / Termelés
ma
Sorvezető
21.10.2026,
Hire-One Kft.
Esztergom
Szakmunka / fizikai munka | Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés | Gyártás / Termelés
ma
ma
ma
ma
ma
Elektromos karbantartó technikus
21.10.2026,
Hire-One Kft.
Szentgotthárd
Szakmunka / fizikai munka | Mérnök | Mérnök / Műszaki | Gyártás / Termelés
ma
Mechanikus karbantartó
21.10.2026,
Hire-One Kft.
Szentgotthárd
Mérnök | Mérnök / Műszaki | Szakmunka / fizikai munka | Gyártás / Termelés
ma
Gépbeállító (Fröccsöntési terület)
21.10.2026,
Hire-One Kft.
Tatabánya, 2800 Magyarország
Szakmunka / fizikai munka | Gyártás / Termelés
ma
Termékmérnök / Fejlesztőmérnök
21.10.2026,
Hire-One Kft.
Oroszlány, 2840 Magyarország
Gyártás / Termelés
ma
ma