Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

TERMELÉSI VEZETŐ (Csomagolóanyag gyártás)

BECK AND PARTNERS Kft.
Régió: Pest

Hozzáadva: 2019.12.08.
Jelentkezési határidő: 2019.12.12.
Ügyfelünk egy nemzetközi csomagolástervező és gyártó vállalat, mely közel 27 éve szolgálja ki ügyfeleit. A vállalat a világ 62 országában 145 gyártóüzemmel rendelkezik.

A Pest megyében működő üzemegységük kizárólag élelmiszeripari csomagolóanyagokat gyárt prémium sajt- és húskészítményekhez történő felhasználásra.
A nyomdaüzemükben, laminálónkban, tekercsvágóikban és tasakgyártó üzemükben készített fólia és tasak formátumú termékeikkel a teljes európai piacon jelen vannak.
A cég a következő féle csomagolási megoldásokat gyártja: felújítható, védő, térkitöltő, párnázó burkolás, habcsomagolás és papírcsomagoló rendszerek.

A NYOMDAI gyártási területük vezetésére keresünk számukra TERMELÉSI VEZETŐI (VALUE STREAM LEADER) pozícióba tapasztalt munkatársat.

Feladatok:

  • Nyomda és lamináló üzemegységek (kb. 140 fő) átfogó irányítása a határidőre történő minőségi és mennyiségi gyártás érdekében,
  • A kitűzött termelési célok eléréséhez szükséges intézkedések megtervezése és megvalósítása,
  • Termelési mutatók rendszeres elemzése, összefoglalók készítése,
  • Területi létszámgazdálkodásban való aktív részvétel,
  • Helyi és nemzetközi technológiai projektek vezetése,
  • Gyárigazgatónak és külföldi vezetőknek történő riportolás,
  • Munka-, egészség-, és tűzvédelmi előírások szigorú betartatása,
  • Termelési értekezletek, tájékoztatók tartása.

Elvárások:

  • Egyetemi vagy főiskolai műszaki végzettség (nyomdaipari végzettség előny),
  • Legalább 5 éves tapasztalat gyártó cégnél termelésvezető, value stream leader, osztályvezető pozícióban,
  • Vezetői tapasztalat (nagyobb létszámú és különböző végzettségű munkavállalók vezetésében szerzett tapasztalat),
  • Magas szintű angol nyelvtudás szóban és írásban.

Előnyök:

  • Csomagolóiparban szerzett tapasztalat.

Juttatások, ajánlat:

  • Biztos nemzetközi háttér,
  • Versenyképes személyi alapbér + éves bónusz + Cafetéria,
  • Határozatlan idejű munkaszerződés,
  • Bejárás támogatása (km hozzájárulás),
  • Tanulási, fejlődési lehetőség.

Munkavégzés helye:

  • Pest megye

Pozíció területei:

  • VEZETŐI POZÍCIÓK: Gyártás / Termelés
  • GYÁRTÁS / TERMELÉS: Villamosmérnök

Egyéb információk:

  • Amennyiben a pozíció felkeltette az érdeklődését, angol és magyar nyelvű anyaggal pályázzon!

Nyelvtudás:

  • Angol Felsőfok szóban és írásban

Munkatapasztalat:

  • 7-10 év

Elvárt végzettség:

  • Főiskola
  • Egyetem
Helyek Pest
Kategória Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Gyártás / Termelés
Aktiválás időpontja 2019.12.08.
Iratkozzon fel állásértesítőre