Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Targoncavezető

Human Centrum Kft.
Régió: Miskolc

Hozzáadva: 2019.11.23.
Jelentkezési határidő: 2019.12.11.

Évszázados tradíció és nemzetközi szakértelem.
A Sanofi sokszínű gyógyszeripari vállalat, amely Magyarországon már több mint 100 éve az egészség védelméért, az életszínvonal javításáért dolgozik.

Feladatok:

  • anyagmozgatás
  • a raktárból érkező anyagok átvétele
  • a gyártáshoz szükséges anyagok előkészítése majd a gyártott termékek eltávolítása
  • késztermékek fóliázása, lezárása,
  • anyagmozgatáshoz szükséges gépek tisztítása és műszaki ellenőrzése

Elvárások:

  • középfokú végzettség
  • targoncavezetői jogosítvány (gyalogkíséretű és vezetőüléses) és emelőgépkezelői jogosítvány + OKJ bizonyítvány
  • 4 műszakos munkarend vállalása

Kérjük töltse ki a lenti rövid űrlapot és csatolja önéletrajzát. A megadott elérhetőségeken hamarosan felvesszük Önnel a kapcsolatot

Helyek Miskolc
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Aktiválás időpontja 2019.11.23.
Iratkozzon fel állásértesítőre