Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Targoncás munkatárs

Starjobs Magyarország
Régió: Budapest

Hozzáadva: 2019.11.13.
Jelentkezési határidő: 2019.12.13.

Sütő és cukrászipari segédanyagokat gyártó céghez keresünk

Raktáros

munkatársakat Budapest 11. kerületébe hosszú távra

Elvárások:

·         Targonca vezetői engedély- vezetőüléses és gyalogkíséretűre!

·         Hasonló területen szerzett gyakorlat min. 1 év

Előny:

·         Érettségi

·         Számítógépes ismeret

Feladatok:

·         Kamionok fogadása, áruátvétel, lerakodás

·          Áruk minőség megőrzési idő lejárat szerinti tárolása

·         Raktári áruk összeválogatása, komissiózás

·         Áruk fuvarozásra történő előkészítése

·         Árukiadás

·         Okmánykezelés

·         Raktárból induló gépjárművek felrakodása

·         Raktári áruk mozgatása

·         Targoncázás

·         Raktárterületek takarítása, tisztántartása

·         Leltározás a hónap végén

·         Adminisztráció

Egyéb:

·         Munkaidő: H-P-ig napi 8 órás munkaidő + 30 perc ebédszünet 6-14:30, 7-15:30, 8-16:30

·         Bérezés: bruttó 290.000,-Ft/hó

·         havonta BKV bérlet juttatása

·         Munkavégzés helye: Budapest 11. kerület

·         Munkakezdés kiválasztás után azonnal

·         Nem dohányzó munkahely

 Erkölcsi bizonyítvány kiváltása kötelező

Amit kínálunk:

·         Stabil cég

·         Jó csapat

Adatkezelési szám: NAIH-106075/2016

Helyek Budapest
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Minimális tapasztalat -
Szükséges iskolai végzettség -
Aktiválás időpontja 2019.11.13.
Iratkozzon fel állásértesítőre