Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Rendszergazda-adatbázis adminisztrátor

PBS International Kft.
Régió: Budapest

Hozzáadva: 2019.05.21.
Jelentkezési határidő: 2019.05.25.

professional business solutions

Megye:

Budapest

A pozíció leírása:

Integrált banki rendszer üzemeltetéséhez kapcsolódó, operációs rendszerrel, adatbázis kezelővel és alkalmazással kapcsolatos feladatok.

Feladatkör, felelősségek:

Főbb feladatok: • operációs rendszerrel kapcsolatban • telepítés, hardening megvalósítása és fenntartása, • jogosultságok kezelése, • sérülékenység riportok értelmezése, security patchek telepítése, • verzióváltás végrehajtása, integrációs tesztek és UAT tesztek menedzselése, • adatbázis kezelővel kapcsolatban • telepítés, üzemeltetés, teljesítmény monitoring, • sérülékenység riportok értelmezése, security patchek telepítése, • verzióváltás végrehajtása, integrációs tesztek és UAT tesztek menedzselése, • alkalmazással kapcsolatban • adatbázis létrehozása, karbantartása, • verzió menedzsment, integrációs tesztek és UAT tesztek menedzselése, • üzemeltetés, felügyelet, teljesítmény monitoring, • hibajelzések figyelése, hibák javítása, vagy továbbítása a fejlesztők felé, • kapcsolattartás és együttműködés a rendszer fejlesztőivel, • kommunikáció a felhasználókkal , a felhasználóktól beérkező bejelentések fogadása, hibajegy kezelő rendszer használata.

A munkakör betöltéséhez
szükséges tapasztalat,
végzettség:

Elvárások: • Operációs rendszerek: • Linux rendszergazdai ismeret, elsősorban Suse (másodsorban Redhat) disztribúcióban szerzett tapasztalat, • Windows, Office felhasználói ismeretek, • Adatbázis kezelők: • elsősorban Informix és MS SQL adminisztrációban szerzett tapasztalat, • másodsorban Oracle Dbadmin tapasztalat, • SQL ismeretek, • angol középfokú nyelvtudás, írott szakmai angol tökéletes megértése, • Windows, Office felhasználói ismeretek, • felsőfokú szakirányú végzettség, • felelősségteljes, precíz munkavégzés. Előnyt jelent: • Bármely integrált (pénzügyi) rendszer üzemeltetésében szerzett tapasztalat, • banki IT ismeretek, • IT biztonsággal kapcsolatos felhasználói vagy üzemeltetői ismeretek • tűzfal, web proxy, IPS, vírusvédelmi rendszerek, SIEM rendszerek. Webszerverekkel szerzett tapasztalat: Apache, Apache-Tomcat, NginX, monitoring rendszerekkel szerzett tapasztalat: Nagios, Icinga, elosztott technológiák: Docker, Kubernetes, tanúsítvány kezelés, hálózati és storage adminisztrációban szerzett tapasztalat, Syslog konfigurációban szerzett tapasztalat. Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Nyelvtudás:

Középfokú angol nyelvismeret, írott szakmai angol tökéletes megértése.

A megbízó cég profilja:

Megbízónk 1988-ban kezdte szakosított pénzintézetként a működését, ahol elsősorban váltóleszámítolással, faktoringgal és lízinggel foglalkozott, majd 1992-ben tevékenységi kört váltott és a gépjármű-finanszírozásban jelenleg is piacvezető. Szoros kapcsolatban áll a legnagyobb magyarországi pénzügyi vállalatcsoport tagjaival, az együttműködésből származó előnyök kölcsönös kihasználása érdekében. A bank, mint a hazai gépjármű-finanszírozási piac meghatározó szereplője, a piaci igények felmérése után elindította a Flotta-, Ingatlan- és Termelőeszköz-lízing üzletágait.

Egyéb:

Jelentkezésével Ön hozzájárul az önéletrajzában szereplő adatok kezeléséhez, adatbázisba történő felvételéhez, ill. megfelelő állásajánlat esetén • előzetes egyeztetés alapján • megbízónknak való továbbításához. Amennyiben még nem tekintette meg, kérjük, olvassa el részletesen adatvédelmi tájékoztatónkat az alábbi linken: Link megjelenítése Jelentkezésével Ön tudomásul veszi az adatvédelemre vonatkozó tájékoztatást.

Helyek Budapest
Kategória Bank / Biztosítás / Pénzintézet
IT / Informatika > Rendszergazda
Aktiválás időpontja 2019.04.26.
Iratkozzon fel állásértesítőre