Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Projekt mérnök - Villamossági terület

Régió: Miskolc

Hozzáadva: 2020.01.17.
Jelentkezési határidő: 2020.01.22.

A pozícióról

Ügyfelünk, egy 100%-os magyar tulajdonosi háttérrel rendelkező vállalat csoport tagja, melynek fő tevékenységei kiterjednek az energetika, épületvillamosság és ipari területekre. Ipari létesítmények, kereskedelmi és középületek elektromos kivitelezésével, valamint áramszolgáltatói hálózatok és transzformátorállomások szerelésével és karbantartásával foglalkoznak. Csapatuk bővitésére keresünk új kollégát

PROJEKT MÉRNÖK – Villamossági terület

pozícióba.

Feladatok

  • Elektromos kivitelezési projektek teljeskörű irányítása
  • Beszállitókkal való kapcsolattartás, anyagigényések előkészítése, árversenyek koordinálása
  •  Kivitelezés helyszini irányítása, munkák megszervezése
  •  Saját dolgozók és alvállalkozók vezetése
  •  Elektromos építési napló naprakészen tartása
  •  Részvétel a munkák átadás – átvételében
  • Projektek jellemzően: B.A.Z megyében

Elvárások

  • Villamosmérnöki felsőfokú végzettség
  •  Érvényes FMV-ÉV (korlátozás mentes) szakmagyakorlási jogosultság
  •  Ipari területen, elektromos kivitelezésben szerzett tapasztalat
  • AutoCAD ismerete – legalább felhasználói szinten
  • Microsoft Office eszközök felhasználói szintű ismerete
  • Irányítói készség

  •  Jó kommunikációs készség

Helyek Miskolc
Kategória Gyártás / Termelés
Építés / Ingatlan
Minimális tapasztalat -
Szükséges iskolai végzettség Egyetemi végzettség
Aktiválás időpontja 2020.01.09.
Iratkozzon fel állásértesítőre