Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

PÉNZÜGYI MUNKATÁRS

BECK AND PARTNERS Kft.
Régió: Budapest

Hozzáadva: 2019.12.24.
Jelentkezési határidő: 2019.10.09.
Kockázati Tőkealap-kezelő munkatársat keres az alábbi feltételekkel:

Pénzügyi (operációs) munkatárs

(Részmunkaidős munkakör)

Feladatok:
  • Pénzügyi folyamatok, nyilvántartási rendszerek és dokumentációk karbantartása
  • Szerződések nyilvántartása
  • Utalások indítása, ellenőrzése
  • Külső adatszolgáltatások összegyűjtése, nyilvántartása, elemzése
  • Kapcsolattartás a könyvelővel, bérszámfejtővel
  • Könyvelési, könyvvizsgálati anyagok előkészítése, továbbítása
  • Jelentéstételi kötelezettségek teljesítése, a szükséges adatok, határidőre történő előkészítése, ellenőrzése

Elvárások:
  • Gazdasági végzettség
  • Alapfokú angol nyelvtudás
  • Megbízhatóság, precizitás, pontosság, határidők szigorú betartása
  • Felelősségteljes, önálló munkavégzés,
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek

Előnyt jelent:
  • Hasonló területen (pénz-, tőkepiac ) szerzett szakmai gyakorlat
  • MsOffice programok (főként excel, word) magas szintű ismerete

Amit nyújtani tudunk:
  • Rugalmas munkaidő beosztás
  • Elegáns irodai környezet
  • Dinamikus, fiatal csapat

Munkavégzés helye:
  • Budapest (Budai oldal)

  • Szakmai önéletrajz
  • Motivációs levél
  • Bérigény megjelölése
Helyek Budapest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Aktiválás időpontja 2019.09.14.
Iratkozzon fel állásértesítőre