Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

Ez az állas inaktív
www.cvonline.hu

Pénzügyi csoportvezető (Pécs)

Trenkwalder Kft
Régió: Pécs

Hozzáadva: 2019.12.22.
Jelentkezési határidő: 2020.05.10.

Pécsi megbízónk részére keresünk tapasztalt, elhivatott kollégát az alábbi munkakörbe:

  • A vállalat pénzügyi folyamatainak koordinálása, fejlesztése
  • A könyvelő munkájának felügyelete, szakmai támogatása
  • Havi zárások, adóbevallások elkészítése
  • Cash-flow menedzsment, költségalakulás nyomon követése
  • Riportálás, kimutatások készítése az anyavállalat részére magyar ÉS angol nyelven
  • Kapcsolattartás az anyavállalattal, a hatóságokkal, a könyvvizsgálóval, a külső partnerekkel

  • Legalább 3 év tapasztalat hasonló munkakörben
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás (a napi munkában aktívan megjelenik az idegennyelv-használat)
  • Proaktív, rendszerben gondolkodó személyiség
  • Csapatjátékos hozzáállás, nyitott a változásokra
Előny:
  • SAP és IFRS-ismeret

  • Innovatív, fejlődő vállalat
  • Szakmai kihívások
  • A pozíciónak és felelősségnek megfelelő juttatási csomag

Helyek Pécs
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Aktiválás időpontja 2019.05.11.
Iratkozzon fel állásértesítőre