Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Operátor

Operátor

Régió: Borsod-Abaúj-Zemplén

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2019.12.26.
Jelentkezési határidő: 2019.10.30.

Pozíció leírása / Job description

Szeretnél egy világszinten vezető autóipari cégnél dolgozni?
Szeretnél biztonsági rendszereket gyártani, és ezzel életeket menteni?
Szeretnél hosszútávon elhelyezkedni egy stabil, új és modern cégnél?

Feladatok:
Életeket mentő autóipari termékek gyártása,
Komplett légzsák modulok, légzsák alkotóelemek, és inflátor termékek gyártása,
A legnagyobb autógyártó vállalatok számára ( pl. BMW, Honda, Toyota),
Tesztelés, minőség-ellenőrzés, de ha termékfejlesztéssel kapcsolatos ötleted van, azt is szívesen fogadják.

Elvárások / Requirements

Elvárások:
• szakmunkás bizonyítvány vagy érettségi,
• kiváló látás, jó kézügyesség, precíz munkavégzés, megbízhatóság
• több műszakos munkarend vállalása,
• bejegyzésmentes erkölcsi bizonyítvány.

Amit kínálunk / Offer

• Versenyképes juttatási csomag,
• Határozatlan idejű munkaszerződés, sikeres felvétel esetén azonnal a cég belső állományába történő belépéssel (Nem munkaerő kölcsönzés formájában történő foglalkoztatás)!
• 100%-os utazási költségtérítés miskolciaknak és vidékieknek egyaránt,
• többféle BÓNUSZ szerzési lehetőség)
• modern és innovatív technológia, tiszta és rendezett munkakörnyezet,
• fejlődési lehetőség,
• stabilitás, hosszú távú lehetőségek.

Randstad Hungária Kft. logó
Helyek Borsod-Abaúj-Zemplén
Kategória Szakmunka / fizikai munka > Anyagmozgatás, rakodás
Aktiválás időpontja 2019.10.11.
Iratkozzon fel állásértesítőre