Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Könyvelő

Könyvelő

Régió: Budapest

Hozzáadva: 2020.01.24.
Jelentkezési határidő: 2020.01.25.

A pozícióról

Ügyfelünk olyan 6, vagy 8 órás könyvelői pozíciót kínál, amiben a heti 2-3 napban otthonról / kávézóból / vízpartról történő munkavégzés lehetősége is benne van, hiszen minden rendszerük felhő alapú -  a lényeg, hogy a munka el legyen végezve.

A cég egy lengyel tulajdonú vállalat, magyar, cseh, román és szlovák telephelyekkel, akik ügyfeleik számára pénzügyi területen – főként könyvelés és adózás – nyújtanak támogatást. Budapesten a Ráday utcában található az irodájuk.

Feladatok

EZEK LESZNEK A FELADATAID:

  • 85%-ban a cég ügyfeleinek – akik főként nemzetköziek – adózási és könyvelési feladatiankak ellátása
  •  IMA cloud alapú könyvelő program használata, a papíron végzett munka teljes kihagyásával
  • Az ügyfelek teljes körű segítése, akár más felmerülő kérések esetén is – mint pl.: üzemorvos, marketing ügynökség, stb megtalálásában való közreműködés

  • Nemzetközi projektekben – pl számviteli rendszer implementációja - való részvételi lehetőség a cég többi kirendeltségével közösen– mely opcionálisan utazással is járhat Európán belül

Elvárások

HA AZ ALÁBBIAKBAN MAGADRA ISMERSZ, JELENTKEZZ:

  •  Rendelkezel legalább 2-3 éves könyvelői tapasztalattal
  •  Nyitott vagy az új feladatokra és szeretsz az ügyfeleidről teljes mértékben gondoskodni

  • Magabiztosan írsz / beszélsz angolul

Helyek Budapest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Aktiválás időpontja 2020.01.08.
Iratkozzon fel állásértesítőre