Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

KARBANTARTÓ TECHNIKUS

BECK AND PARTNERS Kft.
Régió: Veszprém

Hozzáadva: 2019.12.01.
Jelentkezési határidő: 2019.12.11.
Ügyfelünk nemzetközi műanyagipari vállalatcsoport Peremarton-gyártelepi (Veszprém megyei) folyamatosan bővülő leányvállalata.

Hozzájuk keresünk most KÉT MŰSZAKOS munkarendbe KARBANTARTÓ TECHNIKUS munkatársat.

Munkavégzés helye: Peremarton-gyártelep (Veszprém megye)
Megközelítés: Tömegközlekedéssel vagy autóval.

A cég bejárási támogatást fizet munkavállalóinak.

Munkaidő: napi 8 óra két műszakban HÉTFŐTŐL - PÉNTEKIG.

Műszakok:
6.00 órától - 14.00 óráig
14.00 órától - 22.00 óráig

Feladatok:

  • Hibakeresés elektronikai és műszaki rajzok alapján,
  • A termelés működését biztosító technikai berendezések üzemelésének biztosítása,
  • Gyártó berendezések megelőző karbantartásának elvégzése,
  • Diagnosztikai programok használata, hibanaplók letöltése, hibák elemzése,
  • Az elvégzett szervizelési munkálatok precíz dokumentálása,
  • Aktív részvétel egy fejlődő cég minőség alapú szolgáltatás szemléletének kialakításában.

Elvárások:

  • Gépész vagy mechatronikai technikusi végzettség,
  • Min. 1 éves tapasztalat karbantartói munkakörben termelő vállalatnál,
  • Műszaki rajzolvasás,
  • Mérőeszközök használata,
  • Jó kommunikációs készség,
  • Precíz munkavégzés, és munkadokumentáció,
  • Határozottság, döntésképesség, feladatok rangsorolásának képessége,
  • Számítógépes ismeretek,
  • Több műszakos műszakrend vállalása,
  • Logikus gondolkodás.

Előnyök:

  • Műanyagipari berendezések javításában szerzett tapasztalat,
  • Elektromos karbantartásban szerzett tapasztalat,
  • Hidraulika, pneumatika rajzolvasás,
  • Angol nyelv,
  • PLC, Twincat vezérlés ismerete.

Juttatások, ajánlat:

  • Hosszútávú munkalehetőség,
  • Munkába járás támogatása,
  • Korrekt, bejelentett bér,
  • Stabil vállalati háttér,
  • Felelősségteljes és kihívást jelentő feladatok az első naptól kezdve,
  • Speciális területen, szakmai fejlődési lehetőség,
  • Szakmai fejlődést és a feladattal kapcsolatos képzés,
  • Lendületes, motivált csapat.

Munkavégzés helye:

  • Veszprém megye

Pozíció területei:

  • FIZIKAI MUNKA / SZAKMUNKA: Mechanikus karbantartó
  • FIZIKAI MUNKA / SZAKMUNKA: Technikus

Egyéb információk:

  • Amennyiben a lehetőség felkeltette érdeklődését, kérjük magyar nyelvű önéletrajzzal pályázzon!

Munkatapasztalat:

  • 0-1 év

Pozíciószint:

  • Beosztott

Elvárt végzettség:

  • Szakmunkás / Egyéb szakiskola
Helyek Veszprém
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Aktiválás időpontja 2019.12.01.
Iratkozzon fel állásértesítőre