Ugrás a tartalomra

RAKTÁROS

Feladatok:

  • Készletek átvétele, bevételezése, raktárban való elhelyezése, raktárközi átadása
  • Bizonylati rend és okmányfegyelem betartása
  • Raktárban lévő készletek mennyiségének, minőségének, raktározásának, kiadásának, nyilvántartásának, a raktár rendjének és tisztaságának ellenőrzése
  • Időszaki leltározás

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Megbízhatóság, lojalitás
  • Legalább középfokú iskolai végzettség (érettségi)
  • Önálló, megbízható munkavégzés, terhelhetőség

Előnyt jelent:

  • Targonca jogosítvány

Amit Partnerünk kínál:

  • Hosszú távú, biztos munkahely
  • Versenyképes jövedelem
  • Forgalom után járó bónusz
  • 13 havi fizetés
  • Vásárlási kedvezmény
  • 24 órás balesettbiztosítás
  • Medicover egészségbiztosítás

Munkaidő:

  • Hétfőtől csütörtökig: 8-17, pénteken: 8-14 Túlóra nem jellemző!

Munkavégzés pontos helye:

  • Budapest, XXIII

Amennyiben álláslehetőségünk felkeltette érdeklődését, küldje el számunkra lehetőleg fényképes magyar nyelvű önéletrajzát az alábbi „JELENTKEZÉS” gombra kattintva!

RAKTÁROS

Hungary
Teljes munkaidős

Frissítés dátuma: 03.06.2024

Állás megosztása