Ugrás a tartalomra

RAKTÁROS-GÉPKOCSIVEZETŐ (BUDAPEST XXII. KERÜLET)

Amit nyújtanak neked:

  • Magyar tulajdonú cégünknél stabil, hosszútávú munkalehetőséget, határozatlan idejű munkaviszonnyal
  • Biztonságos, modern munkakörnyezetet
  • Betanulás biztosítását mentor segítségével
  • Támogató légkört, emberközpontú vezetést és összetartó, jó hangulatú csapatot
  • Versenyképes juttatási csomagot
  • 100% utazási támogatást távolsági tömegközlekedésre
  • Ingyenes céges parkolót
  • Számos céges rendezvényt
  • Érdről műszakokhoz igazított céges buszjáratot (STOP SHOP megállótól)
  • Öltözőt saját szekrénnyel
  • Modern, kényelmes munkaruhát a belépést követően
  • Kedvezményes ebédvásárlási lehetőséget
  • Munka-magánélet egyensúlyát
  • Kedvezményes belső vásárlási lehetőséget

A pozícióhoz kapcsolódó főbb feladatok:

  • A cég partnerei és a kalocsai telephelyünk részére történő áru ki- ésbeszállítása kisteherautóval (3,5 t)
  • Raklapok békával történő mozgatása, összekészített áru bepakolása a gépjárműbe
  • A szállításhoz kapcsolódó adminisztrációs feladatok ellátása
  • Szabályok, előírások betartása

Ideális jelölt vagy, ha:

  • B kategóriás jogosítvánnyal rendelkezel
  • Hasonló munkakörben szerzett 1-2 év tapasztalatod van
  • Gépjárművekre alkalmazott vezetési szabályok, szabályozások ismeretével rendelkezel
  • A fizikai teherbírás nem jelent számodra problémát

Munkaidő:

  • Két műszak: hétfőtől péntekig 06:00-14:30, 13:30-22:00

Munkavégzés pontos helye:

  • 1225 Budapest Campona utca 1.

Amennyiben álláslehetőségünk felkeltette érdeklődésed, a „JELENTKEZÉS” gombra kattintva,

regisztrálj Partnerünk jelölti adatbázisába, valamint töltsd fel szakmai önéletrajzodat!

Hungary
Teljes munkaidős

Frissítés dátuma: 13.06.2024

Állás megosztása