Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

HR / Scrum Business Partner

Régió: Budapest

Hozzáadva: 2020.01.24.
Jelentkezési határidő: 2020.01.25.

A pozícióról

Partnerünk egy kivételes lehetőséget kinál, mely a fókuszt leginkább a szervezeti átalakitásra, valamint az agilis transzformációra helyezi, szoros együttműködésben a Delivery Managerrel.

A jelenleg 40 fővel működő vállalat célja, hogy a nemzetközi porondon is még szélesebb körben megismerjék a szolgáltatásaikat dokumentum management területen. Jelenlegi irodáik Budapesten a Nagyenyed utcában, valamint Berlinben találhatóak.

Feladatok

  EZEK LESZNEK A FELADATAID:

  • Az első fél évben maximálisan az agilis átállásra fókuszálni – nemzetközi szinten is, a munkafolyamatok terén
  • Management meetingeken való részvétel
  • Napi stand-upokon jelen lenni, módszertani őrként felügyelni, segiteni a kollégák gondolkodásmódját átállitani
  • HR feladatok:

        Ø  a cég bővülésekor a megfelelő kollégák megtalálása – partner cégekkel együttműködve, ki- és beléptetés, beilleszkedés támogatása

        Ø  bónusz- és motivációs-, HR rendszer / folyamatok tovább fejlesztése, kialakitása

        Ø  munkaügyi-, munkajogi megfelelés biztositása

Elvárások

HA AZ ALÁBBIAKKAL  RENDELKEZEL, JELENTKEZZ:

  • SCRUM módszertan gyakorlati ismerete, csapat irányitásában szerzett legalább 2 éves tapasztalat
  • Legalább 2-3 év tapasztalat HR Generalista területen
  • Felsőfokú végzettség
  • Tárgyalási szintű angol nyelvtudás

  • IT Technologiák iránti nyitottság

Helyek Budapest
Kategória Humán erőforrás
IT / Informatika
Minimális tapasztalat -
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Aktiválás időpontja 2020.01.09.
Iratkozzon fel állásértesítőre