Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

HR asszisztens

Mind-Diák Szövetkezet
Régió: Hatvan

Hozzáadva: 2020.01.08.
Jelentkezési határidő: 2020.01.25.

Cégcsoportunk által kiválasztott munkatársakkal találkozhatsz a legnagyobb telekommunikációs cégeknél, bankoknál, számtalan kereskedelmi üzletben, világcégek mondern üzemeiben, sőt a legsikeresebb gyakornoki programok mozgató rugói is Mind-Diák tagok. Bármi is a karriercélod, mi segítségedre lehetünk! Csatlakozz hozzánk!

Feladatok:

  • Álláshirdetések publikálása
  • Jelentkezők telefonos tájékoztatása, szűrése
  • Kiválasztáshoz kapcsolódó adminisztratív feladatok ellátása
  • Folyamatos kapcsolattartás a jelentkezőkkel és megbízókkal
  • Be- és kiléptetéssel kapcsolatos teendők elvégzése

Fentiekre betanítunk!

Elvárások:

  • Nappali tagozatos, aktív vagy passzív hallgatói jogviszony
  • Kiváló, közvetlen kommunikációs készség és önállóság
  • Jó problémamegoldó és logikai készség

Munkaidő:

  • 24 óra/hét (min. 3 hétköznap egyhuzamban) legalább 6 hónapig

Amit kínálunk:

  • Bér: br.1250Ft/óra
  • igényes, modern munkakörnyezet
  • szakmai gyakorlat leigazolása
  • fejlődési lehetőség
  • összetartó, barátságos csapat :)

Ha érzed magadban az érdeklődést és kitartást, kérjük töltsd ki a lenti rövid űrlapot és csatolj önéletrajzot. Munkatársaink hamarosan keresni fognak.

Helyek Hatvan
Kategória Diákmunka / Szakmai gyakorlat
Humán erőforrás
Aktiválás időpontja 2020.01.08.
Iratkozzon fel állásértesítőre