Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

ÉRTÉKESÍTÉST TÁMOGATÓ MUNKATÁRS

BECK AND PARTNERS Kft.
Régió: Pest, Budapest

Hozzáadva: 2019.11.08.
Jelentkezési határidő: 2019.12.03.
Megbízónk német tulajdonú, a nemzetközi piacon vezető pozíciót betöltő vállalat, akik orvostechnikai és biztonságtechnikai termékek gyártásával és forgalmazásával foglalkoznak.

Orvostechnikai üzletáguk támogatására az alábbi munkakörbe keresünk munkatársat:

pozícióba.

Feladatok:
  • Sales manager kollégák és szervizes csapat aktív támogatása
  • Megrendelések kezelése, számlázások, szerződések előkészítése
  • NAVISION ügyviteli rendszer kezelése
  • Aktív kapcsolattartás a vállalatcsoport munkatársaival (telefon, skype, e-mail)
  • CRM rendszer használat
  • Tender ügyintézésben aktív részvétel
Elvárások:
  • Közép- vagy felsőfokú végzettség (kereskedelmi / közgazdasági végzettség)
  • Hasonló pozícióban (irodai adminisztráció, kereskedelmi asszisztencia, partnerkapcsolati munkatárs vagy ügyfélszolgálat) szerzett, legalább 1-2 éves munkatapasztalat
  • EKÁER ügyintézési tapasztalat
  • Tender management területen szerzett tapasztalat (ajánlattevői oldalon)
  • Aktív, erős kommunikációképes angol nyelvtudás (napi szintű kapcsolattartás)
  • Ms office felhasználó szintű ismerete
  • Pontos, precíz, igényes és hatékony munkavégzés
  • Magabiztos szóbeli kommunikációs, problémamegoldó és kapcsolatteremtő képesség
  • Ügyfélorientált, szolgáltatói szemléletű személyiség
Előny:
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • PIVOT ismeretek
  • Navision ügyviteli rendszer ismerete
  • EKR - Elektronikus Közbeszerzési Rendszer ismeretek
  • CRM rendszer használati tapasztalat
  • Logisztikai területen szerzett tapasztalat
Amit a cég kínál:
  • Tapasztalattól függő piacképes bérezés + cafeteria, bónusz
  • Változatos, felelősségteljes munkakör
  • Stabil munkáltatói háttér, igényes munkakörnyezet
  • Szuper, lendületes csapat
  • Hosszú távú perspektíva
Munkavégzés helye:
  • Budapest, 13. kerület

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, várjuk jelentkezését frissített önéletrajza elküldésével!
Helyek Pest
Budapest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Asszisztencia / Adminisztráció
Aktiválás időpontja 2019.11.08.
Iratkozzon fel állásértesítőre