Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

CRM & business analytics support gyakornok

Mind-Diák Szövetkezet
Régió: XI. kerület

Hozzáadva: 2019.11.12.
Jelentkezési határidő: 2019.12.08.

A Novartis egy svájci központú egészségügyi vállalat, amely a betegek folyamatosan változó szükségleteire nyújt megoldásokat világszerte. Ezúttal számukra keresünk diákokat.

Feladatok:

  • Orvoslátogatói rendszer beállításainak menedzselése
  • Orvoslátogatók részére helpdesk biztosítása
  • Ciklusonkénti tervezési folyamat segítése a csapatoknak
  • Kimutatások és elemzések készítése
  • Reporting eszközök fejlesztése

Elvárások:

  • Közgazdasági és/vagy informatikai tanulmányok folytatása
  • Érdeklődési kör: adatbázis szerkesztés (makrok, SQL programozás)
  • Jó kommunikációs készség és elemzői véna, strukturált gondolkodás
  • Erős középszintű angol nyeltudás szóban és írásban
  • Hosszú távú munkavégzés (még legalább 2 év hallgatói jogviszony)
  • Informatikai ismeretek

Munkaidő

Hétfő-péntek, 08:30-17:00 között heti 20-25 óra vállalása

Amit kínálunk

  • Bruttó 1300 Ft/óra
  • Hosszú távú diákmunka
  • Egy dinamikus, fiatalos csapat része lehetsz, és lesz lehetőséged fejlődésre, tanulásra
  • Igény szerint elméleti képzéseket is tartanak
  • Jól megközelíthető iroda a Móricz Zsigmond körtéren
  • Rugalmas, a tanulmányaidhoz illeszkedő beosztás

Előnyt jelent:

  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

Töltsd ki a lenti űrlapot! Jelöld a profilodban a "ráérés" alatt, hogy mikor tudsz dolgozni. Ha kérdésed lenne, keress a lenti e-mail címemen.

Helyek XI. kerület
Kategória Diákmunka / Szakmai gyakorlat
Asszisztencia / Adminisztráció
Aktiválás időpontja 2019.11.12.
Iratkozzon fel állásértesítőre