Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Beszállítói minőségbiztosítási vezető (Veszprém)

  • Hire-One Kft.
  • Veszprém
  • A hirdetés 87 napja lejárt

Pozíció leírása:

A beszállítói minőségbiztosítási csoport irányítása;
A beszállítói minőségbiztosítási rendszer felügyelete, a folyamatok fejlesztése;
A bejövő áru ellenőrzési folyamatok koordinálása, optimailzálása;
A beszállítói reklamációk felügyelete, intézése, a problémamegoldó akciók nyomon követése;
A beszállítói változások nyomon követése;
Dokumentációk, ellenőrzési tervek készítése;
Riportok, havi, negyedéves, éves, statisztikák készítése a menedzsment felé;
Szoros együttműködés a beszállító fejlesztő területtel, valamint a társosztályokkal;
Részvétel a beszállítói auditokban, beszállító kiválasztásban.

Követelmények:

Felsőfokú műszaki végzettség;
Minőségirányítási tapasztalat;
Tárgyalóképes angol nyelvtudás;
Minőségügyi technikák ismerete (APQP, PPAP, MSA, SPC, 8D, 5 Why, Ishikawa);
Vezetői képesség és gyakorlat;
Határozott fellépés;
Kiváló kommunikációs és szervező készség;
Jó problémamegoldó képesség.

Előny:

Német nyelvtudás;
VDA 6.3 auditori végzettség.

Munkavégzés helye:

Veszprém megye

Az állásra jelentkezni a E-mail cím megjelenítése e-mail címen keresztül lehet!
A fényképes önéletrajzokat magyar nyelven várjuk.
Kérjük, a levél tárgyába írja be a pozíció nevét és a referencia számát is. Köszönjük!
Amennyiben szeretne az aktuális állásainkról értesítést kapni, akkor kérjük, Link megjelenítéseregisztráljon be hozzánk!
Hire-One Személyzeti Tanácsadó Kft. Nyilvántartási szám: 3376-1/2008.
További információ esetén kérjük az alábbi telefonszámokon szíveskedjenek érdeklődni: +36 30/294-5850 (Doros Anna)

Értékelt kvalitások

Amit nyújtunk

Work-life balance;
Versenyképes fizetés és béren kívüli juttatások;
Kiváló munkakörnyezet;
Dinamikus, összetartó csapat.

Iratkozzon fel állásértesítőre