Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

AP könyvelő

  • Az álláshirdetés 4 napja lett aktiválva

Pozíció leírása:

Bejövő számlák könyvelése;
Vámhatározatok könyvelése;
Részvétel a havi, negyedéves és éves zárásban;
Auditokon való részvétel;
Egyéb adminisztratív feladatok.

Követelmények:

Legalább 1-3 éves könyvelési területen szerzett tapasztalat
Szakirányú (pénzügyi irányultságú) végzettség
Társalgási szintű angol nyelvtudás
Precizitás, pontosság
MS Office felhasználó szintű ismerete

Előny:

Vállalatirányítási rendszer (SAP) ismerete
Felsőfokú szakirányú végzettség
Mérlegképes-könyvelői végzettség
Német nyelv kommunikációs szintű ismerete

Munkavégzés helye:

Komárom-Esztergom megye

Az állásra jelentkezni a E-mail cím megjelenítése e-mail címen keresztül lehet!
A fényképes önéletrajzokat magyar vagy angol nyelven várjuk.
Kérjük, a levél tárgyába írja be a pozíció nevét és a referencia számát is. Köszönjük!
Amennyiben szeretne az aktuális állásainkról értesítést kapni, akkor kérjük, Link megjelenítéseregisztráljon be hozzánk!
Hire-One Személyzeti Tanácsadó Kft. Nyilvántartási szám: 3376-1/2008.
További információ esetén kérjük az alábbi telefonszámokon szíveskedjenek érdeklődni: +3630/295-8396 (Schubert Ildikó)

Értékelt kvalitások

Amit nyújtunk

Biztos háttér, stabil munkahely
Tanulási, fejlődési lehetőség
Motiváló bérezés
Bónuszrendszer

Helyek Tatabánya
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Aktiválás időpontja 2020.01.16.
Iratkozzon fel állásértesítőre