TESZTMÉRNÖK (járműkísérletek, mérőrendszerek, német nyelvtudás)

IMPC Personnel Hungária Kft.

Hozzáadva: 2018.01.26.
Hirdetés azonosító: 734006

Link megjelenítéseimages/editor/1290531875.jpg" border="0" alt="" />

Megbízónk nagy tradíciójú multinacionális járműipari gyártóvállalat, tevékenységi területén piacvezető. Számára keresünk szakembert az alábbi munkakörbe:

FELADATOK

  • Járműipari kísérletek tervezése, szervezése, kísérletek vezetése
  • A járműkísérleti mérőrendszer megtervezésében, felszerelésében való részvétel
  • Tesztberendezések és kísérleti járművek felszerelése
  • Számítógépes mérő- és tesztrendszerek kezelése
  • Kísérleti előtesztek végrehajtása a tesztállomásokon
  • Mérési jegyzőkönyvek készítése
  • Mérőrendszerek karbantartása, kalibrálása és javítása

ELVÁRÁSOK

  • Gépész- vagy villamosmérnök végzettség (MSC)
  • Szerelési munkákra való hajlandóság
  • Megbízható, célorientált, pontos munkavégzés
  • Járműkísérleti (esetleg vasúti) és/vagy szakszolgálati (jármű, illetve fékfenntartási) tapasztalat
  • Tárgyalóképes német nyelvtudás

ELŐNYT JELENT

  • Méréstechnikában való jártasság
  • Vasútgépész mérnöki végzettség vagy a vasúti pneumatikus szakterületen jártasság
  • Mozdonyvezetői és/vagy MÁV F2 forgalmi vizsga
  • Problémamegoldó rendszerszemléletű gondolkodás
  • C programozói ismeretek
  • Angol nyelvtudás

AMIT MEGBÍZÓNK NYÚJT

  • Versenyképes, a teljesítménnyel arányos jövedelem
  • Kihívásokkal teli, felelősségteljes feladatok
  • Biztos, hosszútávra szóló munkalehetőség

A MUNKAVÉGZÉS HELYE

Budapest (Dél-Pest)

A JELENTKEZÉS MÓDJA

Várjuk fényképes, magyar és angol nyelvű, MS Word formátumú önéletrajzát és motivációs levelét a E-mail cím megjelenítése e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: TESZTMÉRNÖK (járműkísérletek, mérőrendszerek, német nyelvtudás), Budapest (Dél-Pest)

ELÉRHETŐSÉGI ADATOK

Kapcsolattartó: Nagy Judit
E-mail: E-mail cím megjelenítése
Mobil: +36-30-386-8362
Telefon: +36-1-882-3520
Fax: +36-22-500-241
Web: Link megjelenítése