Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Raktárvezető

Régió: Pest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2019.11.15.
Jelentkezési határidő: 2019.12.03.

Tapasztalattal rendelkezel több fő irányításában? Szívesen csatlakoznál egy családias csapat élére? Akkor ez a TE lehetőséged.

Egy francia eredetű multinacionális partnercégünk számára keresünk Raktárvezető pozícióba munkatársat.

Pozíció leírása / Job description

- raktárosok munkájának koordinálása, raktári rend biztosítása
- tételes áruátvétel
- csomagolóanyag előkészítése
- áruk mennyiségi és minőségi ellenőrzése
- kiszállítások előkészítése
- jelentések készítése
- leltározás

Elvárások / Requirements

Minimum középfokú végzettség (érettségi)
- Számítógépes ismeretek (Word, Excel)
- Targoncakezelői jogosítvány (elektromos)
- Minimum 3 év, hasonló munkakörben szerzett szakmai tapasztalat

Amit kínálunk / Offer

- dinamikus és egységes csapat
- versenyképes juttatás
- családias légkör

Randstad Hungária Kft. logó
Helyek Pest
Kategória Szakmunka / fizikai munka > Csomagoló
Aktiválás időpontja 2019.11.07.
Iratkozzon fel állásértesítőre