Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Raktáros - targoncás

Régió: Fót

Hozzáadva: 2018.11.19.
Jelentkezési határidő: 2018.08.28.

Dinamikusan fejlődő, csomagolástechnikával foglalkozó, nemzetközi hátterű partnercégünkhöz a NEFAB PACKAGING HUNGARY Kft-hez keresünk azonnali kezdéssel, az alábbi munkakörbe munkatársakat:

Raktáros – targoncás

 Esetleg Jogosítvány nélkül is! : Szerezd meg a Nefab támogatásával !

Munkavégzés helye: Fót, East Gate Ipari park

Önt keressük, ha:

  • Szeretne egy olyan munkahelyet, ahova nem csak dolgozni jár, hanem céges csapatépítő programokra,
  • Emberközpontú vezetőséget szeretne, akik megbecsülnek és meghallgatnak,
  • Szeretné fizetését kiegészíteni pluszjuttatásokkal,
  • Nehezen tudja megoldani a bejárást és kényelmesebb lenne céges busszal az utazás,
  • Hosszú távú munkalehetőséget akar, mert elege van a túlórázásból,
  • Bejelentett, modern, kulturált munkakörülmények között szeretne dolgozni,

Ha a válasz igen, jelentkezzen!

Feladatok

  • Anyagmozgatás
  • Raklapos kiszedés
  • Rakodás
  • Csomagolás
  • Termékek átvétele,ellenőrzése – címkézése
  • Betárolás
  • Árukiadás
  • Termelés ellátása
  • Leltározásban való részvétel

Elvárások

  • Pontos, precíz munkavégzés
  • Megbízhatóság
  • Érdeklődés a raktározási folyamatok iránt

Előny:

  • Targoncavezetői jogosítvány
  • Magas raktárban szerzett gyakorlat
  • B kategóriás jogosítvány

Juttatások

  • Bérezés: Megegyezés szerint - helyszíni megbeszélés alapján
  • Cafeteria
  • Jó teljesítmény esetén béremelésre van lehetőség
  • Ingyenes céges buszjárat, amely Újpest központ metrómegállótól indul
  • Céges telefon
  • Targoncavezetői jogosítvány: Ha még sosem targoncáztál, vagy lejárt a korábbi jogosítványod, a NEFAB támogatást nyújt a jogosítvány megszerzéséhez
  • Közös céges programok
  • Azonnali munkakezdés
  • Képzési, sportolási lehetőség
  • Közelben étterem található, amely már a reggeli órákban nyitva van
  • Kulturált munkahelyi körülmények (öltöző, zuhanyzó, pihenő helyiség)

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését kérem, küldje el önéletrajzát az stj4200590@starjobs.hrszoftver.hu

email címre, vagy keressen minket a 20/396-1134–es telefonszámon.

Adatkezelési szám: NAIH-106075/2016

Kategória Szakmunka / fizikai munka, Gyártás / Termelés
Régió Fót
Minimális tapasztalat -
Szükséges iskolai végzettség -
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő -
Iratkozzon fel állásértesítőre