Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

PRICING SPECIALIST

BECK AND PARTNERS Kft.
Régió: Budapest

Hozzáadva: 2019.06.18.
Jelentkezési határidő: 2019.07.05.
Megbízónk 30 éves múlttal rendelkező multinacionális, autókölcsönzéssel foglalkozó vállalat. Világszerte több, mint 200 autó- és teherautó-kölcsönző irodával rendelkeznek, Észak-Amerikában egyébként a legnagyobb autókölcsönző franchise vállalatává nőtte ki magát. Tevékenységük: Autó-, furgon- és könnyű haszongépjármű kölcsönzés, e mellett pedig teljes körűen biztosítanak különböző extra szolgáltatásokat, (biztosítás, gyerekülés, GPS, zseb wifi) megrendelőik számára.
Folyamatosan bővülnek, ezért keresünk most hozzájuk új kollégát,
pozícióba.

Feladatok:
  • Magyarországi és ausztriai operációk árainak folyamatos monitorozása
  • Napi szintű ellenőrzése, hogy a cég saját áraink helyesen szerepelnek-e a brókerek weboldalain
  • Konkurencia árainak folyamatos monitorozása
  • Kapcsolattartás a nemzetközi partnerekkel
  • Árak rögzítése a rendszerben
  • Kimutatások, riportok készítése
Elvárások:
  • Középfokú végzettség
  • Legalább 1 év idegenforgalom/ marketing/ on-line értékesítés/nagykereskedelmi tapasztalat
  • Árazási riportok, elemzések készítésében szerzett tapasztalat
  • Középfokú angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt, hiszen külföldi ügyfelekkel fogsz kapcsolatot tartani napi szinten
  • Haladó szintű MS Office ismeretek- (Excel, függvények, Pivot tábla)
  • Nagyon fontos, hogy jó szervezőképességgel, kommunikációval rendelkezz
  • B kategóriás jogosítvány- havonta 1x kell kimennie az osztrák központba, ehhez kulcsos autót biztosít a cég
Előny:
  • Elemzői gyakorlat
  • Közgazdász/ gazdasági végzettség
Amit a cég kínál:
  • Kiemelkedő bérezés
  • Biztos munkahely, amire hosszú távon lehet számítani
  • Képzések biztosítása

Munkaidő:

  • H-P 9-17
Munkavégzés helye:
  • Budapest- IX. kerület
  • Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődésedet, jelentkezéshez küldd el frissített magyar ÉS angol nyelvű önéletrajzodat!
Iratkozzon fel állásértesítőre