Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Junior könyvelő német vagy lengyel nyelvtudással

Régió: Budapest

HAYS Hungary Kft.
Hozzáadva: 2019.03.18.
Jelentkezési határidő: 2019.03.19.
Hirdetés azonosító: 2298367
lejárt

Neves multinacionális partnerünkhöz keresünk Junior Könyvelőt budapesti munkavégzéssel! Nagyszerű lehetőség kevés tapasztalattal rendelkezők számára, akik szeretnének pénzügyi területen több szakmai tapasztalatot szeretni, illetve fejlődni!

A junior könyvelő legfőbb feladatai:

- Szállítói számlák regisztrálása, könyvelése

- Hiányzó számlák bekérése

- Beszállítókkal való kapcsolattartás

- Hibás számlák kezelése, javítása

- Havi zárásokban való részvétel

- Társosztályokkal való együttműködés, kapcsolattartás

Az ideális jelölt folyékony angol + német / lengyel nyelvtudással és  felsőfokú gazdasági végzettséggel rendelkezik. Könyvelésben / pénzügyi területen szerzett tapasztalat előnyt jelent!

Amit cserébe kínálunk:

- Versenyképes fizetés és juttatási csomag

- Szakmai fejlődési lehetőség

- Modern környezet

- Hosszú távú munkalehetőség

 - Stabil háttérrel rendelkező munkáltató

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődésedet, jelentkezz angol nyelvű önéletrajzod feltöltésével a honlapunkon keresztül vagy a E-mail cím megjelenítése e-mail címen!

Helyek Budapest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Aktiválás időpontja 2019.03.18.
Iratkozzon fel állásértesítőre