Ugrás a tartalomra

Számviteli előadó

Debreceni Vízmű Zrt.: A regionális ivóvíz szolgáltató

Legyél Te is sikereink részese: Számviteli előadó munkatársként!

Feladataid lesznek:

  • Külső társaságok részére napi könyvelési feladatok teljes körű ellátása, analitikus és főkönyvi egyeztetések
  • Havi, negyedéves és éves zárások, pénzügyi jelentések elkészítése
  • Havi, negyedéves és éves bevallások önálló elkészítése
  • Éves beszámoló összeállítása
  • Részvétel a könyvvizsgálatban
  • Tárgyi eszköz nyilvántartása, könyvelése, tárgyi eszközökkel kapcsolatos egyéb adminisztrációs feladatok, adatszolgáltatások ellátása
  • Vegyes bizonylatok könyvelése

Te vagy az ideális jelölt, ha rendelkezel az alábbiakkal:

  • Felsőfokú szakirányú közgazdasági végzettség
  • Mérlegképes könyvelői végzettség
  • Számviteli törvény és adó jogszabályok naprakész ismerete
  • Regisztrált könyvelői jogosultság
  • Minimum 3-5 éves teljes körű könyvelésben szerzett szakmai tapasztalat
  • MS Office – felhasználói szintű ismerete
  • Rugalmasság, megbízhatóság, pontosság
  • Jó problémamegoldó és együttműködési képesség

Előnyt jelenthet:

  • Adótanácsadói végzettség
  • Jártasság külföldi devizás ügyletek kezelésében

Amiért érdemes jelentkezned:

  • Versenyképes jövedelem, pontos kiszámítható bérfizetés, béren kívüli juttatások, teljesítmény megbecsülése
  • Teljes munkaidős munkaviszony
  • Folyamatos szakmai fejlődés támogatása
  • Hosszú távú munkalehetőség egy biztos vállalatcsoportnál, biztos szolgáltatási tevékenységben
  • Szervezet fejlődésével teljesítményérdemek alapján előmeneteli lehetőség
  • Munkába járás költségeinek támogatása

Az önéletrajzokat a "Jelentkezem" gombra kattintva várjuk, a munkakör megnevezésével!

Debrecen
Hajdú-Bihar
Teljes munkaidős
3 -5 év tapasztalat
Főiskolai végzettség

Frissítés dátuma: 21.06.2024

Állás megosztása