Ugrás a tartalomra

TERMÉK MENEDZSER

Partnerünk, az innovatív rögzítési megoldásokat gyártó nemzetközi cég, magyarországi leányvállalatához TERMÉK MENEDZSER-t keresünk

FELADATOK

  • A cég építőipari termékportfóliójának kezelése
  • Az építőipar igényein alapuló termékek felismerése, létrehozása
  • Helyi sajátosságok, normák, telepítési követelmények és építési szokások megértése
  • Új terméktesztelések és azok tanúsítási folyamatainak megtervezése és nyomon követése
  • A cég globális termékmenedzsment stratégiájának helyi megvalósítása
  • Termék típusok értékesítésének népszerűsítése
  • Hazai marketingtervet megalkotása és végrehajtása
  • Magyarországi és regionális Építőipari részleg értékesítési csapatának támogatása

ELVÁRÁSOK

  • Felsőfokú végzettség, előnyben részesítve a gépészeti, építőmérnöki vagy épületvillamossági területet
  • 2-5 éves munkatapasztalat az építőiparban
  • Tapasztalat a rögzítési technológiák területén VAGY műszaki ismeretek az építőipari rögzítések terén
  • Tapasztalat a termékmenedzsmentben / műszaki értékesítésben / műszaki projektmenedzsmentben vagy mérnök értékesítési területen
  • Üzletvezetés és marketing / üzletfejlesztésben való jártasság előnyt jelent
  • Jó szintű angol nyelvtudás írásban és szóban egyaránt
  • B kategóriás vezetői engedély, hajlandóság az utazásra (hetente 2-3 nap helyszíni tevékenység Magyarországon és a szomszédos országokban)
  • Nyitott, kíváncsi személyiség, innovatív gondolkodásmód

AMIT AJÁNLUNK

  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Magas színvonalú innovatív termékek
  • Barátságos, támogató vállalati légkör
  • Versenyképes fizetési csomag (fix+ éves bónusz)
  • Céges autó
  • Home office lehetőség

Küldje el önéletrajzát a megadott elérhetőségekre, hogy részese legyen egy dinamikus, innovatív csapatnak!

Tatabánya, 2800 Magyarország
Komárom-Esztergom
Teljes munkaidős, Home office / Hibrid
3 -5 év tapasztalat
Főiskolai végzettség

Frissítés dátuma: 11.06.2024

Állás megosztása