Ugrás a tartalomra

Csatlakozz TE is a MAGYAR POSTA ZRT. csapatához

KERÉKPÁROS KÉZBESÍTŐ

pozícióba. A Magyar Posta megbízható és kiszámítható munkahely. Belépésedet követően segítünk abban, hogy munkádat könnyen és hatékonyan el tudd látni.

Főbb feladatok

  • Levelek és küldemények kerékpárral történő házhoz kézbesítése a címzettek részére
  • Elszámolás a küldeményekkel és a beszedett összegekkel

Munkakör betöltésének feltételei

  • 8 általános iskolai végzettség
  • Bejegyzésmentes erkölcsi bizonyítvány

Amit kínálunk

  • Bejelentett, jogszerű foglalkoztatás, biztos jövedelem
  • Munkaruha és védőfelszerelés juttatás
  • Munkába járási támogatás
  • Lakáscélú (lakásvásárlás, lakásépítés, lakásbővítés, lakhatási) támogatások
  • Határozatlan munkaviszony
  • Fejlődési és szakmai előmeneteli lehetőség
  • Változatos munka, szabadban végzett önálló munkavégzés
  • Csoportos élet- és balesetbiztosítás
  • Szabad hétvégék és ünnepnapok
  • Teljes munkaidős foglalkoztatás
  • 3 hónapot követően: bruttó 25.000 Ft/hó cafeteria juttatás
  • Várható bruttó jövedelem: 385.000 Ft/hó
  • Amennyiben 25 év alatti vagy, nálunk lehetőséged van az adókedvezmény igénybevételére.
  • Amennyiben hozol hozzánk munkatársat, minden általad ajánlott belépő után, akár bruttó 100.000 Ft/fő kifizetésben részesülsz.

Egyéb

  • A munkavégzés helye: Csömör posta, 2141 Csömör, Kossuth Lajos u. 20.
  • Napi munkaidő: 8 óra
  • A munkakör a kiválasztást követően azonnal betölthető.
A jelentkező a jelentkezéssel önkéntesen hozzájárul, hogy a Magyar Posta Zrt. (Székhely: 1138 Budapest, Dunavirág utca 2-6., Cg:01-10-042463, adatvédelmi tisztviselő: adatvedelem@posta.hu) a jelentkezésben megadott adatait a meghirdetett vagy az álláspályázat időszakában felmerülő másik betölthető pozícióra alkalmas jelölt kiválasztása céljából a kiválasztási eljárás végéig kezelje. A jelentkező az adatai törlését, a hozzájárulásának visszavonását a 1540 Budapest postacímen, vagy a toborzas@posta.hu e-mail-címen kérheti. Hozzájárulásának visszavonása azonban nem érinti a visszavonás előtt folytatott adatkezelés jogszerűségét. Az adatkezelésről a további tájékoztatás elérhető a www.posta.hu Adatkezelési tájékoztató menüpontjában.

Kerékpáros kézbesítő

Csömör, 2141 Magyarország
Pest
Teljes munkaidős
Pályakezdő / tapasztalat nem szükséges
Általános iskola

Frissítés dátuma: 24.04.2024

Állás megosztása