Ugrás a tartalomra

Eladó (idegen nyelvismerettel)

Meglévő németnyelvtudás nem szükséges. Nyelvoktatás megszervezve, a kiutazás költsége megelőlegezve.

Németország
Mosolygós eladókat keresünk

A munkaadó egy több évtizedes múltra visszatekintő német pékséglánc, több 100 alkalmazottal és közel 100 üzlethelyiséggel rendelkezik. Eladókat keresünk megbízásukból hosszú távra.

Követelmények:

  • Mosolygós, pozitív kisugárzású jelentkezőket várunk.
  • Munkatapasztalat kiskereskedelemben vagy vendéglátásban
  • Meglévő nyelvtudás nem szükséges, a munkavállaló köteles részt venni egy nyelvi tanfolyamon a kiutazást követően. A munkanap egyik részében nyelvoktatás, a másik napszakban munkavégzés zajlik.

Munkakörülmények:

  • Akár párok, testvérek, csoportok is jelentkezhetnek, akik elvállalnák az eladói munkakört.
  • A pékséglánc (üzletlánc) köti a szerződést a munkavállalóval. (Tehát nem közvetítőn keresztül történik a foglalkoztatás. Német egészségbiztosítással, német bejelentéssel jár együtt.)
  • Nettó 1.500-2.000 euró kereshető meg egy-egy hónapban. (Az adóalany besorolásától és a vállalt munkaidőtől függően változik).

Helyszín: Bajorországban több településen. (A többi tartományhoz képest több munkaszüneti nap jár a munkavállalónak.)

Amennyiben a munkavállaló igényli, a kiutazást állja a munkáltató.

Amennyiben a munkavállaló igényli, egy ágyas szobában elhelyezést biztosít a munkaadó (-350 euró/fő).

A kezdő fizetés tehát 1.500-2.000 euró, egy hónapban 173 munkaóra után legalább 1.550 eurót kap kézhez a munkavállaló. (Az összeg az adóalany besorolásától és a vállalt munkaidőtől függően változik).

Havonta legalább 1.250-1.300 euró marad a szállásdíj levonása után.

Germany
Felső-Bajorország
Teljes munkaidős
Középiskola

Frissítés dátuma: 04.06.2024

Állás megosztása