Ugrás a tartalomra

Pozíció leírása / Job description

Partnerünk hosszú élettartamú, megbízható hőszigetelési termékeket gyárt és forgalmaz. Saját állományos dolgozóként keresünk gépbeállítói tapasztalattal rendelkező kollégát, aki a 3-4 fős csapat munkáját tudja koordinálni, hiba esetén határozottan közbelép.

  • automata gépsorok zavartalan működésének felügyelete, biztosítása (extruderek, megmunkáló gépsorok, csomagológépek, robotok, nyomtatók, szállítószalagok, PLC berendezések, csomagoló, valamint fóliázó gép),
  • gyors, precíz hibaelhárítás,
  • termékek szalagról leszedése,
  • termék gyártásközi minőségellenőrzése,
  • anyagmozgatás.

Elvárások / Requirements

  • 3+ év gépbeállítói tapasztalat,
  • affinitás kis csapat irányítására,
  • középfokú műszaki végzettség,
  • alapfokú számítógépes ismeretek,
  • jó fizikum és állóképesség,
  • folyamatos 3 műszakos (napi 8 órás) munkarend vállalása.

Előny:

  • csoportvezetői tapasztalat,
  • emelőgép/targonca kezelői végzettség (daru-, mobil szerelőkosár, vezetőüléses targonca),

Amit nyújtunk / Benefits

  • fix alapbér,
  • 30% műszakpótlék este 6-tól reggel 6-ig tartó időszakra,
  • cafeteria már belépéstől,
  • határozatlan idejű munkaszerződés,
  • utazási támogatás (céges autóbuszjárat/szállás NINCS),
  • azonnali kezdés, hosszútávú munkalehetőség,
  • biztos jövedelem,
  • támogató csapat,
  • tiszta, rendezett munkakörnyezet,
  • könnyű fizikai munka.

Randstad Hungária Kft. logó

Termelési csoportvezető

Balatonfűzfő
Teljes munkaidős

Frissítés dátuma: 26.04.2024

Állás megosztása

Hasonló állások