Ugrás a tartalomra

TELEKOMMUNIKÁCIÓS MUNKATÁRS

Leendő feladatok:

  • A hivatali mobiltelefon-előfizetésekkel kapcsolatos ügyintézése a szerződött szolgáltatókkal
  • új mobiltelefonok és tartozékok beszerzése, mobiltelefonokkal kapcsolatos beállítások, mentések, kisebb javítások elvégzése, felső vezetők mobilkészülékei telefonkönyveinek szinkronizálása különböző típusú készülékekről
  • Hivatali és dolgozói kedvezményes díjcsomagok átírásának előkészítése
  • Meghatalmazások és előfizető változás dokumentumainak elkészítése
  • Hivatali mobiltelefonok havi számlázásának elkészítése, a számlázó rendszer karbantartása
  • A készülékek eszközmozgásának ügyintézése, nyilvántartása, adatbázis karbantartása
  • Mobilkommunikációs eszközök nyilvántartásának napra készen tartása
  • A munkatársak hivatali készülékekkel történő ellátása, az eszközök kiadása, visszavétele
  • Mobiltelefon előfizetéses flotta üzemeltetése, előfizetések kezelése (új előfizetők szolgáltatással ellátása, régi előfizetők szolgáltatásainak megszüntetése vagy átadása, hívószám tulajdonjog váltások kezelése, számlák kezelése, előfizetői számlabontások)
  • Híváslisták kezelése, hívásforgalmi adatok elemzése
  • Külföldi vezetékes telefóniával kapcsolatos ügyintézés
  • Informatikai készletraktár kezelése, nyilvántartása

Álláshoz tartozó elvárások:

  • Naprakész mobilkommunikációs ismeretek
  • Mobilbiztonsági és mobiltávközlési technológia fejlődésének követése
  • Windows és az MS Office programok felhasználói szintű ismerete (Word, Excel)
  • Megbízhatóság, elhivatottság, lojalitás
  • Önálló munkavégzés, csapat irányítás képessége
  • Csapatszellemben történő munkavégzés képessége
  • Elhivatottság, lojalitás
  • B kategóriás jogosítvány

Előnyt jelentenek:

  • Közigazgatásban szerzett tapasztalat
  • Windows Server biztonság- és tanúsítványkezelés
  • Kiszolgáló- és tárolóhardverek
  • MS Exchange Server
  • MS SQL Server
  • Legalább középfokú végzettség és szakirányú képesítés
  • Precizitás, szabálykövetés
  • Jó szervezőkészség

Amit kínálnak:

  • Pozícióhoz illeszkedő bérezés
  • Stabil munkahelyi háttér
  • Fiatalos csapat
  • Megbecsülés

Munkavégzés pontos helye:

  • Budapest

Munkaidő:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés típusa:

  • Alkalmazott

Amennyiben álláslehetőségünk felkeltette érdeklődését, küldje el számunkra magyar nyelvű önéletrajzát az alábbi „JELENTKEZÉS” gombra kattintva!

Budapest
Teljes munkaidős

Frissítés dátuma: 26.04.2024

Állás megosztása