Ugrás a tartalomra

Szoftver értékesítő

Több éves szakmai múlttal rendelkező partnerünk számára olyan jelöltet keresünk, aki tapasztalattal rendelkezik szoftver értékesítés területén. A cég folyamat- és dokumentumkezelési divíziójába olyan szakembert keresünk, aki felsőfokú végzettséggel, valamint műszaki affinitással rendelkezik. Fontos a kiváló kommunikációs képesség és a tárgyalóképes angol nyelvtudás, mivel a munkatársnak nemcsak a technológiákkal kell megismerkednie, hanem potenciális ügyfelekkel is együtt kell működnie.

Ha a lehetőség felkeltette az érdeklődésed és motivál, hogy értékesítési tanácsadó kollégaként sikeresen hozzájárulj a cég növekedéséhez és sikeréhez, akkor csatlakozz hozzájuk mint,

Feladatok

  • Új, potenciális ügyfelek felkutatása

  • Meglévő üzleti kapcsolatok ápolása

  • Szolgáltatás értékesítése

  • Piacismeret fejlesztése

  • Ügyféligény felmérése, ajánlatok, szerződések elkészítése és nyilvántartása

  • Üzleti tárgyalások lebonyolítása

  • Hideg hívások indítása

  • Cég teljes körű képviselete rendezvényeken, konferenciákon

Egyéb információk

Munkavégzés helye: Budapest, II. kerület

Munkaidő: Rugalmas

Elvárások:
  • Aktív, tárgyalóképes angol nyelvtudásszóban és írásban

  • Felsőfokú végzettség (elsősorban műszaki / informatikai)

  • Értékesítésben szerzett 3-5 éves tapasztalat (direkt szolgáltatás értékesítés területén)

  • Tanácsadói szemlélet és attitűd

  • Vevőközpontú gondolkodásmód, sikerorientált szemlélet

  • Kiváló kapcsolatteremtő és kommunikációs készség

  • Önálló, precíz munkavégzés

  • Kifogástalan üzleti megjelenés, mobilitás

  • „B” kategóriás jogosítvány

Amit nyújtunk:
  • Motiváló alapbér

  • Szakmai fejlődési lehetőség

  • Hosszú távú, változatos karrierlehetőség

  • Hibrid munkavégzés (2 nap irodai, 3 nap HO, a betanulási időszak után)

  • Stabil, folyamatosan növekvő cég

Budapest
Teljes munkaidős

Frissítés dátuma: 14.06.2024

Állás megosztása