Ugrás a tartalomra

SQA mérnök

Legyünk együtt sikeresek!

Nyugati kultúrájú gyártó Partnerünk részére bővülés végett keresünk jelöltet az alábbi pozícióba:

Pozíció leírása:Reklamációk felülvizsgálata, módosítások, kiegészítések kérése a beszállítóktól;
Beszállítókkal való napi szintű kapcsolattartás;
Szállítási dokumentumok ellenőrzése;
Válogatás során kiesett darabok selejtezése, visszaküldése a beszállítóhoz;
Külső és belső auditok felkészülésében és végrehajtásában való részvétel;
Beszállítói hibákból adódó reklamációk kezelése;
Változások kezelése;
Beszállítói minősítés elvégzése;
Új cikkszám beállítások SAP-ban;
Belső auditok terv szerinti elvégzése;
Külső auditok esetén az auditterv elkészítése, egyeztetés a beszállítóval;
Heti, havi, audit riportok elkészítése.
Hire-One Személyzeti Tanácsadó Kft. Nyilvántartási szám: 3376-1/2008.

Elvárások:

Felsőfokú végzettség;
Aktív angol vagy német nyelvtudás;
Autóiparban szerzett releváns tapasztalat;
IATF 16949 és ISO 14001 szabvány ismeretek;
SAP ismeret;
MS Office ismeret.

Amit nyújtunk:

Modern munkakörnyezet;
Szakmai kiívások, fejlődési lehetőség;
Piaci bérezés ( alapbér+cafeteria+13.havi fizetés).

SQA mérnök

Kecskemét
Teljes munkaidős

Frissítés dátuma: 27.05.2024

Állás megosztása