Ugrás a tartalomra

Raktáros - Anyagkezelő (Fót)

Elektromos járművekkel, jármű alkatrészekkel és azok fejlesztésével foglalkozó partnerünkFÓTI telephelyérekeresünkRaktáros - Anyagkezelő munkatársakat

Akár azonnali kezdés lehetőségével is várjuk a jelentkezést.

Feladatok

  • Alapanyagok, késztermékek, egyéb áruk, eszközök raktározása

  • Anyag és árumozgatás (kézi anyagmozgatás)

  • Az érkezett áruk átvételében, szállítandó áruk kiadásában való részvétel

  • Leltározás, a hatósági ellenőrzések betartásával

Egyéb információk

  • Munkavégzés helye: Fót

  • Munkavégzés 1 műszakos munkarendben (8.30-17.30,amiben 1 órás ebédszünet is van)

  • A jelentkezéshezönéletrajz megléte szükséges

  • Szállást a munkalehetőséghez sajnos nem biztosítunk

Jelentkezéshez kérlek csatold önéletrajzodat!

Elvárások:
  • Középfokú végzettség

  • Hasonló - Raktározási területen szerzett munkatapasztalat

  • Részletekbe menő figyelmes munkavégzés

  • Műszaki és problémamegoldó beállítottság

  • Betanulás alatt 1 műszakos munkarendvállalása

Amit nyújtunk:
  • Br. alapbér 480-500.000 Ft/hó

  • A belépési hónap utánNettó 25.000Ft Cafeteriaszép kártyára

  • 5% Jelenléti bónusz

  • 10% Teljesítmény bónusz

  • Utazástámogatás --> Autóval 45 Ft/km Tömegközlekedéssel 86%

  • Hosszú távú, biztos munkalehetőség előre lépési lehetőséggel

Előnyök:
  • Targoncás jogosítvány megléte ELŐNY, de nem elvárás

  • Azonnali munkakezdés

  • Érettségi bizonyítvány megléte

  • Saját személygépkocsi megléte munkába járáshoz

Fót, 2151 Magyarország
Teljes munkaidős

Frissítés dátuma: 10.06.2024

Állás megosztása