Ugrás a tartalomra

QC mérnök

Megbízónk világszerte ismert, multinacionális autóipari beszállító cég.

Feladatok:

  • Minőségbiztosítási vizsgálatok dokumentálása, jelentések készítése
  • Kapcsolattartás a vállalat többi folyamatával, hatékony információáramlás biztosítása a vizsgálat során feltárt esetleges nem megfelőségek adatainak visszacsatolására, hatékonyabb kezelésére"
  • Az ellenőrzés szintjének, folyamatának részletes kidolgozása
  • Aktív részvétel a termelési folyamatok optimalizálásában, javításában a hibamentes termelés feltételeinek biztosítása érdekében
  • Belső dokumentumok kezelése és felügyelete (FMEA, CP, ellenőrzési utasítások)
  • Aktív részvétel a külső/belső auditokon
  • Akcióterv kidolgozása a minőség javítása érdekében
  • Minőségi szabványok betartatása, dokumentálása
Elvárások:
  • Gépészmérnöki végzettség vagy műszaki menedzser (minőségmenedzsment specializáció) végzettség
  • Legalább középfokú angol nyelvtudás
  • MS Office programok magasszintű ismerete
  • Minőségügyi módszerek ismerete (8D, Ishikawa, FMEA, FTA, stb.)
Amit nyújtunk:
  • Versenyképes fizetés és juttatások
  • Ingyenes lakhatási lehetőség
  • Folyamatos képzések, karrierlehetőség
  • Stabil hátterű cég, hosszú távú munkalehetőség