Ugrás a tartalomra

Présüzem részlegvezető

Teljes körű, integrált csőhálózati megoldásokat kínáló partnerünk részére keresünk Présüzem részlegvezető pozícióra munkatársat!

Milyen feladatok várnak rád?

  • A présüzem termelési részleg irányítása, szervezése, menedzselése

  • A minőségi és mennyiségi termelés biztosítása a határidők betartásával és a hatékonyság optimalizálásával

  • Naprakész kommunikáció a gyártástervezővel a gyártási terv végrehajtásában és a termékminőség biztosításában

  • Kapcsolattartás az összeszerelő üzemmel a gyártási folyamat támogatása érdekében

  • Együttműködés a mérnökséggel és más üzemrészekkel új termékek bevezetésekor

  • A gyártósorok folyamatos karbantartásának, fejlesztésének biztosítása

  • A gyár és termelés költségtakarékos működésének biztosítása

  • Erőforrások hatékony szervezése a termelési igények szerint

  • Alapanyagok, szerszámok, gépek, segédanyagok biztosítása

  • Termelési tervek ellenőrzése, felülvizsgálása

  • Termelés kiértékelése, jelentések készítése a vezetés részére

  • Munkavédelmi szabályok előírások betartása és betartatása a munkaterületen

  • Üzem és géppark tisztaságának és rendjének fenntartása

  • Minőségbiztosítási rendszer fenntartása és betartatása(ISO 9002)

  • Technológiai fejlesztések támogatása

  • Gyártás átfutási idejének folyamatos fejlesztése

  • LEAN/5s rendszerek működtetése és fenntartása

  • Mentori programok támogatása és felügyelete

  • Vállalati kommunikáció és információáramlás támogatása

  • Munkaidőnyilvántartás kezelése és a bérszámfejtés támogatása

  • Együttműködés más társosztályokkal (karbantartás, mérnökség, minőségbiztosítás, logisztika, pénzügy és HR)a cégen belül

Amennyiben az alábbiakkal rendelkezel, akkor biztos a siker:

  • Műszaki végzettség

  • Minimum 5 év vezetői, releváns szakmai tapasztalat

  • Számítógépes felhasználói ismeretek

  • B kategóriás jogosítvány

Előny:

  • Középfokú angol nyelvismeret

Amit partnerünk ajánl munkádért cserébe:

  • Korrekt bérezés

  • Éves bérfejlesztés

  • Belső ajánlási program jutalom

  • Éves, teljesítményalapú bónuszrendszer

  • Munkába járás támogatás

  • Stabil, megbízható, folyamatosan fejlődő és bővülő vállalat

  • Céges rendezvények

Munkavégzés helye:Budapest X. kerülete

Munkaidő:Hétfőtől - Péntekig, heti 40 óra (kezdés:7:10-8:45 között)

Viapan Dologidő Kft. minősített kölcsönbeadói nyilvántartásba vételének határozat száma: BP/0701/029062-6/2023-26. Magán-munkaközvetítői és -kölcsönzői nyilvántartásra vonatkozó határozat száma: 4558-2002.

Budapest
Teljes munkaidős

Frissítés dátuma: 01.06.2024

Állás megosztása