Ugrás a tartalomra

Prémium Banki Tanácsadó

Magyarország egyik vezető, nemzetközi hátterű bankja számára keresünk Prémium Banki Tanácsadó kollégát.

Feladatok:

A bank teljes termékpalettájának értékesítése prémium és lakossági ügyfelek számára a bank mindenkori értékesítési stratégiája mentén,
a prémium banki szolgáltatás iránti érdeklődés felkeltése és akvizíció a potenciális ügyfelek körében,
befektetési tanácsadás nyújtása, tőzsdei megbízások teljesítése, a tőkepiaci és pénzpiaci folyamatokat figyelemmel kísérése,
számlavezetés, termékértékesítéshez kapcsolódó adminisztratív feladatok ellátása,
szolgáltatások, banki csomagok keresztértékesítése,
ügyfélpanaszok kezelése.

Elvárások:

Felsőfokú szakirányú végzettség,
értékesítésben, pénzügyi tanácsadásban szerzett tapasztalat,
naprakész tőzsdei és befektetési ismeretek,
értékesítési szemlélet,
kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtő készség, ügyfélközpontúság,
határozott, megnyerő fellépés.

Amit nyújtunk:

Folyamatos fejlődési, tanulási lehetőség,
hosszútávú karrierlehetőség,
jó hangulatú, elhivatott csapat,
kiemelt alapbér, ezen felül havi értékesítési eredmény díjazása, versenyek lehetősége,
központi elhelyezkedés, kiváló munkakörnyezet, támogató vezetők.

Előnyök:

Elvégzett MIFID tanfolyam,
befektetési területen szerzett tapasztalat,
angol nyelvtudás.