Ugrás a tartalomra

Német nyelvű Ügyfél-kapcsolattartó Munkatárs

Szívesen csatlakoznál egy újonnan kialakuló csapathoz?

Szeretsz munkád során kapcsolatot tartani ügyfelekkel és nemzetközi közegben dolgozni?

Folyékonyan beszélsz németül?

Ha a válaszod ezekre a kérdésekre igen, akkor ez a lehetőség neked szól!

Egy neves, svéd hátterű multinacionális partnerünkhöz keresünk Kapcsolattartót a bővülő támogató központjukba!

A kapcsolattartók legfőbb feladatai:

  • Bejövő és kimenő telefonhívások kezelése
  • Ügyfelekkel való napi kapcsolattartás, kintlévőségekkel kapcsolatos kérdéseik megválaszolása, problémáik kezelése egy meghatározott folyamat alapján
  • Az ügyfelek hátralékainak nyomonkövetése, figyelése és befizetésének biztosítása
  • A kijelölt inkasszó ügyek önálló feldolgozása, a jogszabályi határidők figyelemmel kísérése

Ideális jelölt vagy, ha:

  • Aktív, felsőfokú német nyelvtudássalrendelkezel
  • Talpraesett személyiség vagy, önálló munkában is megállod a helyed
  • Kiváló kommunikációs készséggel rendelkezel
  • Középfokú angol nyelvtudás előnyt jelent
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat előnyt jelent (pl. Ügyfélszolgálat, Cash Collection pozícióban vagy más kapcsolattartó szerepkörben)

Amit cserébe kínálunk:

  • Versenyképes fizetés és juttatási csomag
  • Home office lehetőség (betanítási időszak után akár heti 4 nap is)
  • Modern környezet belvárosi lokációval
  • Családias, barátságos környezet
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Stabil háttérrel rendelkező munkáltató

Ha úgy látod mindez passzolna az elképzeléseidhez, jelentkezz német / angol nyelvű önéletrajzod feltöltésével a honlapunkon keresztül, vagy a következő e-mail címen: soltesz@hays.hu.

Budapest
Teljes munkaidős

Frissítés dátuma: 02.06.2024

Állás megosztása