Ugrás a tartalomra

Medior IT biztonsági szakértő

Fiatalos, lendületes csapat alapfizetésen felüli juttatásokkal, Budapesti irodába medior it biztonsági szakértő-t keres!

Feladatok

  • Az IT biztonság napjaink egyik legfontosabb kérdése, mind a növekvő fenyegetettség, mint pedig az aktuálisan komoly kihívásokat támasztó új szabályozási környezet miatt is. Természetesen mi sem vagyunk kivételek, kiterjedt és diverz architektúránk és a NIS2 kötelezettségünk számos feladatot és kihívást tartogat számunkra ezen a téren.
  • A Te feladatod lenne információbiztonsági és biztonságfejlesztési projektek tervezése, vezetése, részvétel a szakmai megvalósításban. Ugyan így számítunk rád információbiztonságot érintő auditok tervezése, koordinációja, lebonyolítása során is, beleértve a kockázatok feltárását és a kockázatkezelési tervek kidolgozását is.
  • Ezek mellett a témához szorosan kapcsolódó egyéb feladatok is hozzád tartoznának, úgymint az adatvagyon leltár készítése, Üzleti hatáselemzések (BIA) készítése, BCP, DRP tervezés, valamint az információbiztonsági stratégia, szabályzatok, koncepciók, megvalósíthatósági tanulmányok készítése.

Elvárások

  • Rendelkezel információbiztonsági irányítási rendszer bevezetésében, működtetésében szerzett tapasztalattal
  • Szükségünk lesz a szakmai ajánlások, szabványokkal kapcsolatos ismereteidre: NIST 800-53; ISO/IEC 27001:2013; 2013. L. törvény kapcsán

Előnyök

  • Van tapasztaltod az ITIL szerinti működésben
  • Nem áll messze tőled a DevOps vagy az IT infra világa
  • Jártas vagy az ISO 27001 tanúsítvány megszerzésében és fenntartásában
  • Van tapasztalatod monitoring rendszerekkel (ELK stack, Icinga, Grafana)
  • Nem idegen tőled az MS Azure

Amit ajánlunk

  • az alapbéren felül rekreációs és cafeteria keret, munkába járási támogatás
  • stabil és kiszámítható munkaidő, figyelünk a munka és a magánélet egyensúlyára
  • lehetőséget biztosítunk a folyamatos szakmai fejlődésre, önképzési lehetőségekkel és szervezett kurzusokkal is
  • Home Office lehetőség

Munkavégzés helye

Magyarország, 1024 Budapest, Fényes Elek utca 7-13

Budapest
Teljes munkaidős
Főiskolai végzettség

Frissítés dátuma: 31.05.2024

Állás megosztása