Ugrás a tartalomra

IT Business Analyst (Banki területre)

Megbízónk egy széles körben ismert bankcsoport. Agilis szervezetükbe keresünk új munkatársakat.

Feladatok:

  • Üzleti specifikációk értelmezése, egyeztetése
  • IT funkcionális és technikai specifikációk, folyamatleírások, teszt tervek készítése
  • Fejlesztések megtervezése, megvalósításának koordinálása
  • L3 support tevékenységek ellátása
  • Szervezői tesztelések előkészítése, tesztdokumentáció készítése, tesztelés
  • Szakmai kapcsolattartás külső szállítókkal
  • Kapcsolattartás az üzleti és különböző IT területekkel
Elvárások:
  • Felsőfokú informatikai vagy gazdasági végzettség
  • SQL alapismeretek
  • Legalább néhány éves releváns szakmai tapasztalat
  • Megbízható szervezői, valamint jó kommunikációs képesség
  • Önálló munkavégzésre való képesség
Amit nyújtunk:
  • Fiatal, jó hangulatú csapat
  • Nagyfokú stabilitás, válságálló munkahely, hosszú távú munkalehetőség
  • Fejlett digitalizációs szint, folyamatos képzések
  • Hibrid munkavégzés, heti 2 nap home office lehetőség
Előnyök:
  • Angol nyelvtudás
  • Banki folyamatok ismerete
  • Tőzsdei kereskedési rendszer ismerete
  • FIX protokoll ismeretek
  • ORACLE PL/SQL ismeretek
  • ORACLE / WEBLogic ismeretek
  • XML megbízható értelmezése
  • Java ismeretek
  • Camunda ismeretek
  • JBoss ismeretek
  • OpenShift ismeretek
  • Clavis mint értékpapírszámlavezetői rendszer, vagy bármely moduljának ismerete

Budapest
Teljes munkaidős
Legalább 2 év tapasztalat
Főiskolai végzettség

Frissítés dátuma: 31.05.2024

Állás megosztása