Ugrás a tartalomra

Gyorséttermi diákmunka a BURGER KING-ben. - Blaha Lujza tér

Leírás: Rugalmas, iskola mellett rendszeresen végezhető munkát keresel? Jelentkezz a BURGER KING gyorsétterem csapatába.
Feladat:

Milyen feladatok várnak Rád:

  • Vendégek udvarias kiszolgálása
  • Rendelések felvétele
  • Ételek, alapanyagok előkészítése
  • Étkező terület, konyhai gépek és berendezések tisztántartása
  • Beérkező élelmiszerek átvétele a szállítótól és gyors elpakolása
  • Árumennyiség ellenőrzése
  • FIFO rendszer betartása
  • CÉGES BUSZ

Amit kínálunk Neked:

  • Megbízható munkáltató, havi rendszeres jövedelem!
  • Hétvégi és műszakpótlékok
  • Napi étkezési lehetőséget és munkaidőben 50%-os vásárlási kedvezményt
  • 20%-os kedvezményt minden BURGER KING® étteremben
  • Kedvezményes mobilflottát
  • Figyelmet, családias légkört
  • Tréningeket, gyors karrier lehetőséget

Óradíj: 1540

Elvárások:

Feltétel:

Téged keresünk, ha:

  • Jó kommunikációs készséggel rendelkezel
  • Az ápolt, igényes megjelenés fontos Neked
  • Szeretsz csapatban dolgozni
  • Szeretsz pörögni és vidám, energikus személyiség vagy
  • Szereted a rendet magad körül
  • Hétköznap rugalmasan ráérsz
  • Gyors és precíz vagy
  • A fizikai munkától nem riadsz vissza
  • A hétvégi munkavégzés nem okoz gondot