Ugrás a tartalomra

GONDNOK – GÉPJÁRMŰVEZETŐ (Párizs)

Fő feladatok:

  • Gondnoki:
  • Közreműködés és kapcsolt tartás az épületüzemeltető és karbantartó feladatokat ellátó partnercéggel
  • Hibaelhárítási munka, kisebb javítások
  • Közreműködés a hivatali épület ingó- és ingatlanvagyonának kezelésében, leltár elkészítésben
  • Reprezentációs rendezvények előkészítése és lebonyolítása (teremberendezés, felszolgálás, utómunkálatok)
  • Gépjármű vezetői:
  • Személyszállítás
  • Nagyobb delegációk mozgatása
  • Gépjármű napi rendszerességű ellenőrzése, karbantartása, szervizeltetése
  • Gépjármű üzemeltetéshez szükséges hatósági engedélyek időben történő beszerzése, műszaki vizsga lebonyolítása
  • Gépjárművek tankolása, elektromos gépjárművek feltöltése

Elvárások:

  • Hivatásos gépjármű vezetői engedély B. kategória
  • PAV-I (Pályaalkalmassági vizsgálat I. kategória)
  • Francia középfokú nyelvvizsga
  • Szervezési, problémamegoldó készség
  • Jó kommunikációs és kapcsolattartó képesség
  • Felelősségtudat, jó teherbíró képesség
  • Logikus gondolkodás, kreativitás, rugalmasság
  • Hosszú távú gondolkodás, csapatmunkára való alkalmasság

Előnyt jelent:

  • Közszolgálati területen szerzett tapasztalat
  • Gépjármű vezetői engedély C., D. kategória
  • Érvényes C. típusú nemzetbiztonsági szakvélemény

Amit kínálnak:

  • Kiemelt bérezés
  • Nemzetközi munkavégzés
  • Előre lépési lehetőség
  • Utazás támogatás
  • Stabil vállalati háttér
  • Támogató háttér
  • Fiatalos csapat
  • Megbecsülés

Munkavégzés pontos helye:

  • Párizs

Amennyiben az álláslehetőség felkeltette érdeklődését, küldje el számunkra magyar nyelvű önéletrajzát

az alábbi „JELENTKEZÉS” gombra kattintva!

Hungary
Teljes munkaidős

Frissítés dátuma: 06.06.2024

Állás megosztása