Ugrás a tartalomra

Frontend webfejlesztő

Partnercégünk 2003 óta van jelen a piacon. A cég kutatás-fejlesztéssel foglalkozik, ezen belül is a laboratóriumi eszközök automatizálásával, mintatárolási folyamatok kiépítésével és a berendezések működtetéséhez szükséges alapvető anyagokkal. Céljuk, hogy az általuk fejlesztett laboratóriumi eszközök hibátlanul működjenek és hogy úgy alkossák meg az eszközöket, ahogy azt a megrendelő megálmodta.

Feladatok:

  • Részvétel a cég szoftveres fejlesztéseiben
  • Webalkalmazás készítése
  • Frontend programozás React-ban
  • Felhasználói felületek dizájnolása, implementálása
  • Bekapcsolódás az alkalmazások megtervezésébe, üzemeltetésébe
  • Programok tesztelése, javítása
  • Dokumentáció készítése

Elvárások:

  • Nappali tagozatos aktív vagy passzív hallgatói jogviszony
  • Folyamatban lévő vagy elvégzett felsőfokú tanulmányok IT területen
  • HTML, CSS, (Tailwind) és JavaScript ismerete
  • Webfejlesztési ismeretek
  • React könyvtár haladó szintű ismerete pl. Formik, React Router Dom, Material UI, Flowbite
  • Adatbázis, SQL, NoSQL ismeret, pl. Postgres, MongodB, Firebase
  • REST api ismerete

Munkaidő

  • Hétfőtől péntekig, előre megbeszélt beosztás szerint
  • Heti 20-40 óra vállalása
  • Home office lehetőség, illetve heti 1 nap kötelező irodai munkavégzés

Amit kínálunk

  • Bérezés bruttó 2600 Ft/óra
  • Többféle technológia használatában szerezhető gyakorlati tapasztalat és tudás
  • Home office lehetőség
  • Hosszú távú diákmunka

Előnyt jelent:

  • Programozási ismeretek egyéb nyelveken pl. Python, C#
  • Backend fejlesztési tudás valamilyen keretrendszerben pl. Django
  • Tapasztalat UI dizájn eszközökkel pl. Figma
  • Web architekturális ismeretek, docker, linux alapismeret
  • GraphQL ismerete

Jelentkezés Töltsd ki a lenti űrlapot, csatold önéletrajzodat és kattints a "jelentkezem" gombra! Ha kérdésed lenne, keress bátran a megadott email címen!

Budapest
Szakmai gyakorlat, diákmunka

Frissítés dátuma: 13.05.2024

Állás megosztása