Ugrás a tartalomra

EMBEDDED SOFTWARE ENGINEER (C, C++)

Az alább feladatokban számítunk Rád:

  • PIC mikrokontroller családra fejlesztés
  • Szoftverkövetelmények, rendszertervek készítése
  • Hardverközeli programok fejlesztése C, C++ programozási nyelven, egyéni, és csapatmunkában egyaránt
  • Elemző és értékelő algoritmusok fejlesztése, kódolása
  • Szoftvertesztelés

Szakismereteid az alábbi területen fontosak:

  • Legalább 3 év Linux, Raspberry, C, C++ tapasztalat
  • Fejlesztettél márPIC mikrokontrollercsalád valamely tagjára
  • Vanhardvertervezésben szerzett gyakorlatod
  • Vandigitális képfeldolgozás területén szerzett tapasztalatod
  • Ismered a hardverközeli programozáshoz szükséges analóg és digitális hardvereket
  • Ismered a fejlesztéshez, teszteléshez szükséges mérőműszereket
  • Eligazodsz azangol nyelvű technikai dokumentációkban, szakmai kérdésekre tudsz reagálni angolul
  • Felsőfokú végzettséggel rendelkezel

Előnyt jelent:

  • Webes technológiák ismerete
  • Agilis módszertan ismerete

Amivel honorálják munkád:

  • Megegyezés és kompetencia szint szerinti bérezés
  • Célprémium kifizetések
  • Összetartó, együtt ötletelő,kooperatív mérnöki csapat: együtt gépészek és IT-sok
  • Választható munkaeszközök
  • Csapatépítő programok
  • Teljes spektrumú betekintés egy új találmány fejlesztésébe, gyártásába

Munkaidő:

  • Heti 40 óra

Munkavégzés helye:

  • ONSITE: Budapest X. kerület (Kőbánya - Kispest közelében)

Amennyiben szeretnél csatlakozni egy növekvő vállalathoz, mely üzleti és társadalmi szempontból is értékes tevékenységgel foglalkozik, küldd el CV-det, a " Jelentkezés" gombra kattintva!

Hungary
Teljes munkaidős

Frissítés dátuma: 23.05.2024

Állás megosztása