Ugrás a tartalomra

Diákmunka a Bellozzoban -Alle

Leírás: Új karrierre vágysz a vendéglátás területén? A Bellozzo keresi azokat a gyorsan fejlődő új csapattagokat, akik nem félnek felhúzni az ingujjukat és legendás szolgáltatást nyújtani a konyhában és a konyhán kívül is!Ez a pozíció számos napi feladatot és felelősséget foglal magában, amelyek többsége az étterem csapatának támogatására összpontosít, akik minőségi ételeket és termékeket készítenek az olasz konyha szellemének tiszteletére.
Feladat:

Milyen feladatok várnak Rád:

  • Csodás receptek elsajátítása: tésztafőzés, pizzasütés és saláták készítése a látványkonyhában
  • Nyers hozzávalók és alapanyagok előkészítése
  • A vendégek kifogástalan kiszolgálása: rendelések felvétele, a pénztárgépkezelése és a standard folyamatok betartása
  • Kisebb takarítási feladatok ellátása

Amit kínálunk Neked:

    • Műszakpótlékok:30% minden 18:00 óra után, 40% minden 22:00 óra után, +20% minden szombaton és vasárnap ledolgozott munkaórára.
    • Napi étkezés:Egy őrülten finom étkezés az étterem kínálatából.
    • Egyedülálló saját fejlesztésű tréningekkeléshasznos képzésekkeltámogatunk karriercéljaid elérésében..
    • Munkaruha:Soha nem kell azon bosszankodnod, hogy mit vegyél fel a munkába. Mi gondoskodunk rólad - szó szerint - márkás munkaruhával és cipővel egyaránt.

    És ez még nem minden!

    • 20%-os kedvezménykártya minden éttermünkbe (a próbaidő letelte után)
    • EXTRA juttatások és bónuszok a kiváló teljesítményért (Loyalty, Jubiláns, Hónap/Negyedév/Év dolgozója és még sok más…)
    • Egy fantasztikus közösség, tele játékos kihívásokkal és ösztönzőkkel.

Óradíj: 1540

Elvárások:

Feltétel:

Téged keresünk, ha:

  • Nappali tagozatos diák vagy
  • Egy csapatban, közös erővelszeretnél legendás vendég és dolgozói élményt nyújtani.
  • Őszinte mosollyal és segítőkészséggel fogadoda vendégeket,..
  • Magabiztosan és tisztelettudóan kommunikálsza pozitív élmény érdekében.
  • Elkövetett hibáidbóltanulni szeretnél.
  • Velünk együtt szeretnéd átérezni az igazi olasz Dolce Vita-t.

Budapest
Szakmai gyakorlat, diákmunka

Frissítés dátuma: 16.05.2024

Állás megosztása