Ugrás a tartalomra

CNC gépkezelő

Gép- és berendezésgyártással foglalkozó, sokoldalú nyírbátori partnerünk több mint 40 éve áll vevői szolgálatában. Az állandó innováció által, átfogó vevőszolgálattal és jól teljesítő munkatársakkal csúcspozíciót ért el az ipari csomagolósorok és logisztikai rendszerek partnereként, így már Szabolcs-Szatmár-Bereg vármegye egyik legmeghatározóbb gépgyártó vállalkozásává vált.

Feladatok:

  • CNC gépek előkészítése és kezelése
  • Minőségi alkatrészek legyártása
  • A gép, a megmunkálandó és a megmunkált elemek ellenőrzése
  • Rajzok önálló olvasása

Elvárások:

  • Szakirányú középfokú végzettség (CNC marós végzettség)
  • Marós eszközök és azok használatának ismerete
  • Műszaki rajzolvasási készség
  • Tapasztalat nem szükséges

Munkaidő

  • Több műszakos munkarend

Amit kínálunk

  • Alapbér + teljesítmény bónusz
  • Cafeteria
  • Támogatott, egészséges étkezési lehetőség
  • Utazási költségtérítés
  • Munkaruha biztosítása
  • Gyümölcs- és vitamincsomag
  • Hosszú távú munkalehetőség egy stabilan működő vállalatnál

Előnyt jelent:

  • Hasonló területen szerzett tapasztalat
  • CNC programozási végzettség

Jelentkezés Kérjük, hogy szíveskedjen kitölteni a lenti űrlapot és kattintson a "jelentkezem" gombra vagy küldje el önéletrajzát nekünk a nyiregyhaza@humancentrum.hu címre!
Ha már regisztrált az oldalon, kérjük, hogy jelentkezzen be és ellenőrizze, hogy a megadott adatai és a feltöltött önéletrajza aktuális-e. Ha kérdése lenne, keressen minket bizalommal a megadott email címen!

Nyírbátor, 4300 Magyarország
Teljes munkaidős

Frissítés dátuma: 20.05.2024

Állás megosztása