Ugrás a tartalomra

Beszerző

Partnercégünkkel 5 éve működünk együtt sikeresen. Tevékenysége villanymotorok gyártásához fűződik.

Feladatok:

  • gyártásterv alapján alapanyagok rendelése
  • készletgazdálkodás

Amit kínálunk

  • Bejelentett munkaviszony hosszú távon
  • Igényes, modern, tiszta munkakörnyezet
  • Rugalmas irodai munkarend
  • Bér megegyezés szerint
  • Jutalom/Ösztönző: belső szabályzat szerint, kb. egy - másfél havi fizetés évente, több részletben és jogcímen
  • Utazási költségtérítés: gépkocsival 30 Ft/km vagy bérlet támogatás 86 %

Elvárások:

  • Szükséges gyakorlat: minimum 1 év
  • Képzettség: legalább középfokú szakirányú
  • IT ismeret: felhasználói szintű
  • Nyelvismeret: magabiztos német és/vagy angol
  • Egyéb elvárások: önálló, gyakorlatorientált

Jelentkezés Kérjük, töltse ki a lenti rövid űrlapot és küldje el magyar nyelvű önéletrajzát pozíció megjelölésével. További információt hétköznapokon 9:00-17:00 óra közt a 06 70 452 9058 számon vagy a kohalmi.mariann@humancentrum.hu e-mail címen is kaphat.

Beszerző

Böhönye, 8719 Magyarország
Teljes munkaidős

Frissítés dátuma: 03.05.2024

Állás megosztása