Ugrás a tartalomra

Általános karbantartó (Nemesvámos)

Szeretnél...

  • szakmailag fejlődni és mozgásban tartani a világot?

  • munkáddal hozzájárulni repülőgépek építéséhez?

  • büszkének lenni, hogy a kezedből kikerülő termékek ott vannak a kamionokon, hidakon, szélmalmokon, műholdakon, és még a Marson is?

Ha igen, gyere és csatlakozz 25 éve Magyarországon fennálló nemesvámosi partnerünkhöz Általános karbantartó munkakörbe!

Feladatok

  • Hibaelhárítási, javítási tevékenység elvégzése a gyártóberendezéseken,

  • Főként mechanikus hibák elhárítása

  • Részvétel új gyártóberendezések telepítésében, beüzemelésében

  • Gyártás biztosítása

  • Karbantartási dokumentációk vezetése

Elvárások:

  • végzettségben rugalmas (géplakatos, gépi forgácsoló, mezőgépész)

  • villanyszerelő képzettség (bizonyítvánnyal alátámasztott) szükséges

  • targoncavezető bizonyítvány előny

  • erős mechanikai tudás

  • készenlét és 3 műszak vállalása

Amit nyújtunk:

  • Versenyképes juttatások (13. havi fizetés, cafetéria, éves bónusz),

  • Törvényi előírásnál magasabb műszakpótlék (délután 26%, éjszaka 49%)

  • Munkába járás támogatása

  • Szakmai kihívás, fejlődési lehetőség

  • Foglalkoztatás, saját állományban

  • Nemzetközi multinacionális környezet

  • Tiszta, rendezett üzemi munkakörülmények

  • Egészségbiztosítás, önkéntes nyugdíjpénztári befizetés

  • Vállalati rendezvények, sport programok

  • Egészségfejlesztés: egészségügyi szűrőprogramok, gyümölcsnap

Hungary
Teljes munkaidős
Szakmunkásképző

Frissítés dátuma: 23.05.2024

Állás megosztása